Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
7 sierpnia 2017

Tłumy ludzi spragnionych wody w jednym miejscu

Tłumy ludzi spragnionych wody w jednym miejscu
fot. Kąpielisko Zdrój

W ubiegłym tygodniu lato pokazało swoje prawdziwie letnie, niemalże afrykańskie oblicze. Wielu jastrzębian na Kąpielisku Zdrój szukało ochłody. Było to jedno z najbardziej zatłoczonych miejsc w Jastrzębiu. 

Kąpielisko Zdrój było tym miejscem, gdzie ludzie chronili się przed lejącym z nieba żarem. Trudno się dziwić, bo przecież w czasie, kiedy temperatura osiąga  powyżej 30 stopni C. prawie każdy chce wskoczyć do chłodnej wody. Jak informuje obsługa kąpieliska w dniach, kiedy słońce najbardziej prażyło, czyli 30 lipca -1 sierpnia sprzedano 2,5 tys. biletów dziennie. Tylu mieszkańców, przede wszystkim dzieci i młodzież, postanowiło w wodzie przeczekać upał. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ? Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ?

Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu? Będzie jeszcze jeden basen w Jastrzębiu?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Prawdomowny08.08.2017 11:04

Pytam kiedy policja weźmie się za te wszystkie samochody, które parkują w okolicach basenu szczególnie na nowym chodniku, ze z wózkiem trzeba po ulicy iść???
Park to nie parking a chodnik służy pieszym a nie leniom, którzy musza podjechać pod sam basen bo za ciężko się przespacerować ze Zdroju.
Pani Prezydent vel Mocna Figura udaje, ze nie widzi problemu??? Mieszka Pani bardzo blisko wiec nie wierze, ze nie zna problemu! Czy to taki wielki problem zrobić słupki na chodniku??
Tyle płaczecie, ze w mieście powietrze zanieczyszczone itd a sami z ostatniego chyba przyjaznego człowiekowi miejsca jakim jest Park robicie parking na te swoje żelastwo. Apeluje o rozsądek a mundurowych i urzedasow przy kawce za wzięcie się do pracy.

Do "Do H.....08.08.2017 8:28

Może ten basen jest za mały na takie upały, ale jest wystarczająco duży na każdy normalny dzień. A przy tym jest bardzo pomysłowy. Wskaż sztuczny basen, który byłby wystarczający na taki upał. Widać, ze upał spowodował, że myślenie wypłynęło z głowy a została trucizna

Do Hawk 07.08.2017 15:51

Bzianecki wam takie bajoro wybudował. Podziękujcie byłemu sołtysowi.....

hawk07.08.2017 15:47

basen stanowczo za mały, ciekaw jestem, czy istnieje mozliwosc rozbudowy tego jastrzebskiego cuda

Bronek07.08.2017 15:12

I na tym zdjęciu jest ukazana tragedia tego basenu , HORROR.

seboc07.08.2017 13:03

ja tam sie kompałem na own-ie :)

powidła07.08.2017 12:21

mi się tam nie podoba i więcej sie nie wybieram. Pełno os i niedomytych mieszkańców.

Pokaż wszystkie opinie (9)