Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
12 sierpnia 2017

Nauczą się szyć, aby zdobyć nowy zawód

Nauczą się szyć, aby zdobyć nowy zawód
fot. pixabay

Chętni będą mogli nauczyć się zasad kroju i szycia pod okiem doświadczonych instruktorów zawodu. Być może pozwoli im to otrzymać w przyszłości pracę lub założyć własną działalność. 

Kurs kroju i szycia organizuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju i jest on skierowany do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym - pozostającym bez pracy, mającym niskie kwalifikacje zawodowe.

Osoby, które zostaną zakwalifikowane na bezpłatny kurs kroju i szycia nauczą się m.in. szyć na maszynie, korzystać z żurnalowych wykrojów form, szyć odzież na miarę, wykonają formę, nauczą się kroić tkaninę i fastrygować. Kurs kładzie silny nacisk na umiejętności praktyczne, a uczestnicy otrzymają bezpłatnie materiały dydaktyczne. Kurs obejmuje 40 godzin.

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu kroju i szycia w ramach projektu „O krok do przodu” jest współfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Międzynarodowy sukces uczennicy ZSH Międzynarodowy sukces uczennicy ZSH

Uczennica SP 18 najlepsza w konkursie ortograficznym Uczennica SP 18 najlepsza w konkursie ortograficznym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Alicja13.08.2017 23:27

Warto później sprawdzić, ilu będzie chętnych.

SRK11.08.2017 13:42

Jestem na urlopie górniczym zapiszę się szyłem taśmy na dole dam radę zostać krawcem