Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
12 sierpnia 2017

Nauczą się szyć, aby zdobyć nowy zawód

Nauczą się szyć, aby zdobyć nowy zawód
fot. pixabay

Chętni będą mogli nauczyć się zasad kroju i szycia pod okiem doświadczonych instruktorów zawodu. Być może pozwoli im to otrzymać w przyszłości pracę lub założyć własną działalność. 

Kurs kroju i szycia organizuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju i jest on skierowany do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym - pozostającym bez pracy, mającym niskie kwalifikacje zawodowe.

Osoby, które zostaną zakwalifikowane na bezpłatny kurs kroju i szycia nauczą się m.in. szyć na maszynie, korzystać z żurnalowych wykrojów form, szyć odzież na miarę, wykonają formę, nauczą się kroić tkaninę i fastrygować. Kurs kładzie silny nacisk na umiejętności praktyczne, a uczestnicy otrzymają bezpłatnie materiały dydaktyczne. Kurs obejmuje 40 godzin.

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu kroju i szycia w ramach projektu „O krok do przodu” jest współfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Wiolinki" śpiewały patriotycznie "Wiolinki" śpiewały patriotycznie

Anna Hetman "Menadżerem Innowacji 2017" Anna Hetman "Menadżerem Innowacji 2017"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Alicja13.08.2017 23:27

Warto później sprawdzić, ilu będzie chętnych.

SRK11.08.2017 13:42

Jestem na urlopie górniczym zapiszę się szyłem taśmy na dole dam radę zostać krawcem