Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
10 sierpnia 2017

Zmiany kadrowe w Zarządzie Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Zmiany kadrowe w Zarządzie Jastrzębskiej Spółki Węglowej
fot. JastrzebieOnline

Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej powołała Artura Dyczkę do zarządu i powierzyła mu pełnienie od 9 sierpnia funkcji zastępcy prezesa zarządu ds. strategii i rozwoju. Nadal jednak nie obsadzono stanowiska zastępcy prezesa do spraw technicznych i ogłoszony nowy konkurs na to miejsce w Zarządzie. 

Artur Dyczko jest absolwentem Wydziału Górniczego Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunkach: technika podziemnej eksploatacji złóż oraz zarządzanie i marketing. Ukończył również studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi oraz geologia górnicza na Wydziale Geologii Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

W JSW jest zatrudniony od 1 lipca 2016 roku i był autorem strategii wyjścia JSW z kryzysu. Dyczko brał również udział w realizacji kilkudziesięciu projektów wdrożeniowych w branży wydobywczej w tym dla LW Bogdanka S.A., KGHM Polska Miedź S.A., KHW S.A., Tauron Wydobycie S.A., Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o.o. i JSW S.A. Jest współautorem strategii funkcjonowania LW Bogdanka S.A. do roku 2020 oraz głównym konsultantem górniczym nowego modelu biznesowego Polskiej Grupy Górniczej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników JSW: 125 związków. Więcej członków niż pracowników

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
menel10.08.2017 22:03

następna gęba do wyżywienia :[

pomocnik kalifaktora10.08.2017 18:03

Do GORNIK jak wrocą? Oni cały czas są i pobierają ogromne wypłaty tylko za co ?

GÓRNIK 10.08.2017 16:23

Myślę że za niedługo Pan Pawlinów i Stachura wrócą bo idzie to wszystko w złym kierunku. Brak węgla i metrów. Nie roby się cieszą że ich nie ma. Ale ten czas się powoli kończy i wrócą i zobaczycie co z wami będzie. Zaczynające się powoli przygotowywać

hawk10.08.2017 16:02

smutna prawda idź się leczyć albo naginaj do roboty na hurtownie, bo do nieczego więcej sie nie nadajesz

Kaj je bolec?10.08.2017 13:48

Opcja ucichła?

gienek10.08.2017 12:57

Józef P.to wielki fachowiec dobry gospodarz i patriota plują na niego ci co sie im robic nie chciało.Niszczą tu człowieka a on spółkę uratował nie jeden raz.bez niego taka np borynia moze upaść.jesli chodzi o mnie to choćby strajk generalny by Józef p zostal prezesem jsw.

doRYLA10.08.2017 10:58

Bo Matusiak wszystkim jastrzębskim wiernym "dobrej zmianie"załatwił dochody -nie ważne czy oszust,łapówkarz,niby prawnik,historyk który zna się na kolei itp. Jest jeszcze kilku takich "fachowców" którzy nagle "mają kwalifikacje"w spółkach JSW.

Pokaż wszystkie opinie (14)