Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
11 sierpnia 2017

Samochód potrącił pieszą. 65-latka zmarła w szpitalu

Samochód potrącił pieszą. 65-latka zmarła w szpitalu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W czwartek około godziny 20:00 doszło do kolejnego potrącenia pieszego. Na miejscu pojawiły się służby mundurowe oraz ratownictwo medyczne. 

Zdarzenie miało miejsce na oznakowanym przejsciu dla pieszych na ulicy Pszczyńskiej. Według informacji policji, 52-letnia kobieta jadąc ulicą Rybnicką w kierunku Drogi Głownej Południowej nie udzieliła pierwszeństwa 65-letniej pieszej i potrąciła ją. Piesza miała już opuszczać przejście.

-  Niestety, obrażenia ciała jakich doznała jastrzębianka okazały się zbyt poważne. Mimo udzielonej na miejscu pomocy przez świadków zdarzenia, a następnie błyskawicznym przewiezieniu kobiety do szpitala, 65-latka zmarła - informuje policja.

Kobieta kierująca oplem była trzeźwa. Policjanci zabrali jej prawo jazdy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
do "Do Ola"15.08.2017 17:59

Gdyby była taka możliwość to byś tutaj nie miał czasu na pisanie komentarzy obrażających podatników którzy Cię utrzymują. Ze strachu przed wywaleniem z ciepłej posadki na śląskiej ostro szorowałbyś buty o krawężniki na mieście.

Do Ola15.08.2017 16:36

Szkoda, że nie można napisać oświadczenia w stylu: " Nie życzę sobie aby z mojego wynagrodzenia była potrącana jakakolwiek kwota na utrzymanie Policji. Zrzekam się możliwości otrzymania pomocy od policjantów w dzień, nocy, dni powszednie i święta". Ciekawe czy Ola i inne cwaniaki na to by poszły czy tylko bredzą w internecie.

ola15.08.2017 12:54

Gdyby nie moje podatki to Policja nie mial by nawet pracy!

Jan14.08.2017 9:20

Gość, czytasz moje pytanie ze zrozumieniem, bo raczej nie bardzo !!!!! Art. Ustaw ludzie znają, przynajmniej mam taką nadzieję, są to akty powszechne !!!! Mamy do czynienia z konkretnym zdarzeniem.

Gość14.08.2017 8:59

Przypominam Janowi i wszystkim pozostałym policjantom na tym forum : Art. 129. 1. ustawy prawo o ruchu drogowym : Czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem ruchu na drogach, kierowanie ruchem i jego kontrolowanie należą do ZADAŃ Policji.

Rosja nie jest wrogiem14.08.2017 0:17

Przypuszczam, że kierująca nie jechała 50 km/h...
Z drugiej strony "święta krowa" - pieszy też nie patrzył na nadjeżdżający pojazd...
Choćby nie wiem co robić, wypadki były, są i będą.
Można wprowadzić chory model szwedzki, gdzie po mieście jeżdżą 30 km/h... Ale można logiczniej dać bezwzględne pierwszeństwo pojazdom!
Decyduje masa. To proste: pociąg ma pierwszeństwo przed pojazdem, pojazd ma pierwszeństwo przed pieszym.
Przez te zatrzymywanie się przed pasami jeszcze nie jedna tragedia będzie!

Jan13.08.2017 21:37

Co gość mowę odjęło ????

Pokaż wszystkie opinie (27)