Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 sierpnia 2017

Samochód potrącił pieszą. 65-latka zmarła w szpitalu

Samochód potrącił pieszą. 65-latka zmarła w szpitalu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W czwartek około godziny 20:00 doszło do kolejnego potrącenia pieszego. Na miejscu pojawiły się służby mundurowe oraz ratownictwo medyczne. 

Zdarzenie miało miejsce na oznakowanym przejsciu dla pieszych na ulicy Pszczyńskiej. Według informacji policji, 52-letnia kobieta jadąc ulicą Rybnicką w kierunku Drogi Głownej Południowej nie udzieliła pierwszeństwa 65-letniej pieszej i potrąciła ją. Piesza miała już opuszczać przejście.

-  Niestety, obrażenia ciała jakich doznała jastrzębianka okazały się zbyt poważne. Mimo udzielonej na miejscu pomocy przez świadków zdarzenia, a następnie błyskawicznym przewiezieniu kobiety do szpitala, 65-latka zmarła - informuje policja.

Kobieta kierująca oplem była trzeźwa. Policjanci zabrali jej prawo jazdy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kto zrywał i zaklejał plakaty? Kto zrywał i zaklejał plakaty?

Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych Pędził 101 km/h i wyprzedzał na przejściu na pieszych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
do "Do Ola"15.08.2017 17:59

Gdyby była taka możliwość to byś tutaj nie miał czasu na pisanie komentarzy obrażających podatników którzy Cię utrzymują. Ze strachu przed wywaleniem z ciepłej posadki na śląskiej ostro szorowałbyś buty o krawężniki na mieście.

Do Ola15.08.2017 16:36

Szkoda, że nie można napisać oświadczenia w stylu: " Nie życzę sobie aby z mojego wynagrodzenia była potrącana jakakolwiek kwota na utrzymanie Policji. Zrzekam się możliwości otrzymania pomocy od policjantów w dzień, nocy, dni powszednie i święta". Ciekawe czy Ola i inne cwaniaki na to by poszły czy tylko bredzą w internecie.

ola15.08.2017 12:54

Gdyby nie moje podatki to Policja nie mial by nawet pracy!

Jan14.08.2017 9:20

Gość, czytasz moje pytanie ze zrozumieniem, bo raczej nie bardzo !!!!! Art. Ustaw ludzie znają, przynajmniej mam taką nadzieję, są to akty powszechne !!!! Mamy do czynienia z konkretnym zdarzeniem.

Gość14.08.2017 8:59

Przypominam Janowi i wszystkim pozostałym policjantom na tym forum : Art. 129. 1. ustawy prawo o ruchu drogowym : Czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem ruchu na drogach, kierowanie ruchem i jego kontrolowanie należą do ZADAŃ Policji.

Rosja nie jest wrogiem14.08.2017 0:17

Przypuszczam, że kierująca nie jechała 50 km/h...
Z drugiej strony "święta krowa" - pieszy też nie patrzył na nadjeżdżający pojazd...
Choćby nie wiem co robić, wypadki były, są i będą.
Można wprowadzić chory model szwedzki, gdzie po mieście jeżdżą 30 km/h... Ale można logiczniej dać bezwzględne pierwszeństwo pojazdom!
Decyduje masa. To proste: pociąg ma pierwszeństwo przed pojazdem, pojazd ma pierwszeństwo przed pieszym.
Przez te zatrzymywanie się przed pasami jeszcze nie jedna tragedia będzie!

Jan13.08.2017 21:37

Co gość mowę odjęło ????

Pokaż wszystkie opinie (27)