Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
11 sierpnia 2017

W czwartek w nocy nad Jastrzębiem szalała burza

W czwartek w nocy nad Jastrzębiem szalała burza
fot. OSP Szeroka / facebook.com

Zgodnie z prognozami meteorologicznymi nad naszym miastem przeszła burza, która dała się we znaki mieszkańcom. 

Strażacy interweniowali w wielu miejscach usuwając powalone drzewa. Na placu przy kopalni Borynia na zaparkowane tam samochody zwaliło się drzewo, które uszkodziło także znajdującą się w pobliżu latarnię i ogrodzenie. Strażacy z OSP Szeroka usunęli konary. Auta nie odniosły poważnych szkód.

Kolejna interwencja miała miejsce na ulicy Pszczyńskiej. Tam również strażacy usuwali konary drzew, tak aby droga była przejezdna. Także w wielu innych miejscach konieczne były działania strażaków, ponieważ drogi były zatarasowane konarami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jak ochronić się przed burzą? Jak ochronić się przed burzą?

Uwaga! Dzisiaj możliwe burze! Uwaga! Dzisiaj możliwe burze!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
do rzarófka13.08.2017 20:47

mylisz sie-kolega od lat (kwk zofiówka)jezdził na sjz teraz od 4lat ma swoja chaupe i jezdzi na sps i co odbiera prace jastrzebianom?kuzyn zony-kwk jastrzebie-sjz potem sr a aktualnie swd i co tez odbiera prace? twoim tokiem myslenia idac to kwk pniówek-jastrzebie odbiera prace pawłowicom?myslenie to masz jak ....... szkoda pisac.

prosty13.08.2017 16:53

a w sobote na slaskiej szalajy gimbusy pod policja od 21-ej do rana hahhahhhahahahahhaha 50 metrow od policj

do oset 11.08.2017 22:02

Coś ci się pokolenia popierd.....ły w mózgu i bredzisz jak potrzaskany.

do szKODnik RP11.08.2017 18:33

Masz prawdziwy podpis. Przynajmniej jeden szkodnik z PiS się podpisał. Reszta woli udawać, że nie rozumie jak bardzo jesteśmy niszczeni przez bandę oszustów głoszących, że jest i prawo i sprawiedliwość. Nie dodają , że to obowiązuje tylko elity tej partii i jest to prawo oszukujące.

szKODnik RP.11.08.2017 16:47

Teraz na znak protestu przeciwko zjawiskom atmosferycznym, powinni wyjść na ulicę te przygłupy Obywatele RP i ich bracia z KODu. Powinni leżeć pod Sejmem i kopać w barierki.

Kolega Seboca11.08.2017 14:33

Pani Prezydent już dziękujemy. Za Mariana nie było takich zjawisk !

oc czy co?11.08.2017 14:04

właścicielem drzew jest jsw , kto pokryje szkody?

Pokaż wszystkie opinie (10)