Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
14 sierpnia 2017

Kto będzie prezesem Jastrzębskiej Spółki Węglowej?

Kto będzie prezesem Jastrzębskiej Spółki Węglowej?
fot. Damian Hetman / JastrzebieOnline

Rada Nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa. Oprócz tego wolny jest również fotel zastępcy do spraw technicznych

Obecnie obowiązki prezesa JSW pełni Daniel Ozon, który został oddelegowany na to stanowisko przez Radę Nadzorczą w marcu tego roku. Może on pełnić swoją funkcję do dnia 7 września.

Nadal wolne jest stanowisko wiceprezesa do spraw technicznych. Dotychczas nie udało się wyłonić  na nie odpowiedniego kandydata. Od marca tego roku jest na nie wakat, kiedy Radza Nadzorcza zdecydowała o odwołaniu Józefa Pawlinowa. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Ryl z oslo16.08.2017 13:45

Nie urodził się jeszcze taki. Co by miał serce do górnictwa i cierpliwość do związkowców.

Pawlinów?16.08.2017 8:57

Ci co go tak wychwalają chyba zapominają,ze facet jest oszustem,do tego oskarżonym o korupcję! Zresztą dzięki pisowskim układom w dalszym ciągu zatrudnionym w JSW! Chociaż z drugiej strony nie powinno to nikogo dziwić- przykład idzie z góry gdzie całe tabuny jemu podobnych są przy korycie...

Igła16.08.2017 8:47

Jak to kto? Kasa jest? Jest. Akcje w górę? W górę. To musi być "górnik z warsiawki" bo pseudodoradcom i pseudonaukowcom trzeba wsypać trochę grosza-a potem potop.

Denis 16.08.2017 8:27

W dzisiejszym czasie jedynym prezesem jest ZZ Solidarność,

emerytowanyhajerG215.08.2017 20:51

Józef Pawlinów powinien być prezesem JSW. Podam tylko jeden przykład jego działania. Przyszedł na Zofiówkę w lato 2015 roku. Mieliśmy cały czas problemy z odstawą. non stop stawały tasmy i musielismy zatrzymywac kombajn i sciane. Przodowi byli na spotkaniu u dyrektora i powiedzieli mu o tym. a on tylko powiedział że niebawem poradzi sobie z odstawą. mineło kilka dni i już nigdy nie było tylu postojów na odstawie. Czarodziej? Nie to prawdziwy SZEF !

pomocnik kalifaktora 15.08.2017 20:00

Dobrze prawicie ale w turbanie

Miś15.08.2017 19:00

Przodowy masz rację ! Też tak uważam że to Pawlinow powinien być prezesem. Prawdziwy facet z jajami.

Pokaż wszystkie opinie (18)