Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
EkoOkna
14 sierpnia 2017

Wkrótce sprzedaż karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla

Wkrótce sprzedaż karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla
fot. Jastrzebski Wgiel

W sezonie 2017/2018 z pewnością nie zabraknie wielkich siatkarskich emocji, a kibiców, którzy znów chcą się zachwycać efektowną i skuteczną grą Pomarańczowych, informujemy, że wkrótce ruszy sprzedaż karnetów.

Przed nami sezon, w którym oprócz zmagań w siatkarskiej PlusLidze, Jastrzębski Węgiel ma wielką szansę na powrót do europejskiej elity, czyli Ligi Mistrzów. Aby spełnić ten warunek, musi okazać się lepszy od przeciwników z Cypru bądź Czarnogóry w dwumeczu rundy wstępnej tych rozgrywek. Potencjalni rywale są w zasięgu Jastrzębskiego, droga do Europy stoi więc otworem!

 -Dzięki staraniom zarządu klubu oraz sztabu trenerskiego, udało nam się utrzymać trzon drużyny, a zmiany, które nastąpiły w składzie zespołu można określić mianem „kosmetycznych”. W minionych rozgrywkach nasza drużyna niespodziewanie okazała się rewelacją ligi, sięgając po brązowe medale mistrzostw Polski. Nasz zespół cechowała waleczność, zadziorność, ale i radość oraz polot w grze - mówi Marcin Fejkiel, oficer prasowy Jastrzębskiego Węgla.

W nadchodzących rozgrywkach siatkarze zamierzają ugruntować swoją pozycję w ligowej czołówce i spróbować zaatakować jeszcze wyższe lokaty. Ekipa dowodzona z ławki trenerskiej przez charyzmatycznego trenera Marka Lebedewa z kubańskim przywódcą Salvadorem Hidalgo Olivą na boisku ma ku temu pełne podstawy.

- Jeśli znów chcecie zachwycać się efektowną i skuteczną grą Pomarańczowych, zapraszamy do zakupu karnetów na nowy sezon - zachęca Marcin Fejkiel.
 
Ceny stałych wejściówek kształtują się  następująco:
– 250 złotych (karnet Srebrny)
– 300 złotych (karnet Złoty)
– 370 złotych (karnet Premium)
 
Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej hali widowiskowo-sportowej zarówno w PlusLidze, w Pucharze Polski, jak i Lidze Mistrzów. Dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off, meczu rundy wstępnej Ligi Mistrzów, a także meczu otwarcia sezonu podczas prezentacji.

Jednocześnie ustalono ceny biletów na poziomie: 25 złotych (bilet normalny) oraz 15 złotych (bilet ulgowy).Przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów rozpocznie się 16 sierpnia i potrwa do 22 sierpnia. Będzie ona prowadzona wyłącznie w biurze klubu (hala widowisko-sportowa, al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) w dni robocze w godzinach od 9.00 do 16.00.

Sprzedaż ogólna karnetów ruszy 23 sierpnia i także będzie prowadzona stacjonarnie w dni robocze w godzinach od 9.00 do 16.00 w biurze klubu. Dodatkowo, od 23 sierpnia uruchomiona zostanie również sprzedaż karnetów w internecie pod adresem: www.abilet.pl.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GieKS gromi Sandecję 5:0 GieKS gromi Sandecję 5:0

GKS Jastrzębie gromi Bytovię Bytów 4:0 GKS Jastrzębie gromi Bytovię Bytów 4:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Do olek18.09.2017 14:14

Jakie ty masz emocje że ze klaskaczem powachlujesz. Żenada

Fan17.08.2017 17:48

Drogo i kadra Kaczmarek tak jest lepiej????

ananas17.08.2017 11:53

popieram Olka, co do Muzaja albo gra dobrze albo zle, Kaczmarek dostal mniej szans od Muzaja i widzimy kto lepiej to wykorzystal, chcialem liczyc udane ataki Muzaja z Rosja.. moze niech wroci do swojego koloru wlosow

Olek16.08.2017 6:30

nareszcie wraca sezon. Oprócz Jastrzębskiego- nikt inny. Tutaj są emocje a mi tego brakowało.