Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
16 sierpnia 2017

Górnicy ze spółki Szkolenie i Górnictwo przechodzą do JSW

Górnicy ze spółki Szkolenie i Górnictwo przechodzą do JSW
fot. JSW / Agnieszka Materna

Kilkaset osób zatrudnionych w spółce Szkolenie i Górnictwo zostało pracownikami Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Stało się tak na mocy kwietniowego porozumienia zawartego pomiędzy JSW a związkami zawodowymi. 

- Od czerwca do Jastrzębskiej Spółki Węglowej zostało przeniesionych kilkaset osób. W sierpniu zostaną przeniesieni kolejni pracownicy - mówi Gabriel Cyrulik, prezes spółki JSW Szkolenie i Górnictwo (Jastrzębski Węgiel nr 9 (146) / 2017).

O tym, ilu pracowników i kiedy zostaną przeniesieni do JSW decydują dyrektorzy poszczególnych kopalń.

Spółka Szkolenie i Górnictwo nie zostanie jednak zlikwidowana po przeniesieniu wszystkich pracowników do JSW. Przed firmą zostaną postawione nowe zadania. Obecnie opracowywana jest strategia SIG. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

JSW: Wirtualna rzeczywistość  JSW: Wirtualna rzeczywistość

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
RYL Z SiG08.02.2018 11:08

Udało mi się dostać do sig po szkole pracuje już 7mies jak załatwić przeniesienie pod jsw

sigulec17.08.2017 13:29

Są tacy co pracują SIG kilka lat i nadal czekają na przeniesienie, ale są tacy co pracowali u nas miesiąc i już wskoczyli do KWK. Na Budryku to możliwe.
jastrzebieonline.pl- Nie interesują was takie PATOLOGIE?

przodowy16.08.2017 22:45

PSINCO PRAWDA KTO SIĘ WYDEPTAŁ TO PRZESZEDŁ ALBO PRZEJDZIE ZZ SOLIDARNOŚC ALBO ZZG CI CO NIC NIE ZAŁATWIALIA TO PRZEJŚCIE JAK WYGRANA W TOTOLOTKA A CI CO SĄ W JEDNOŚCI TO PRZEJDĄ OSTATNI NA SAMYM KOŃCU Z NOWYM UKŁADEM ZBIOROWYM DO PODPISANIA

prosty16.08.2017 17:51

do ryl idz do zwiazkow i posmaroj i tyle a ci co wzieli pakiety , powiedza ze nigdy nie pracowali na kopalni procz czech i tyle proste

Kpina16.08.2017 16:51

Warunki przejścia są dwa. 1. Nie możesz należeć do zz jedność. 2. Musisz należeć do zz solidarność. Taka dobra zmiana, że zz decydują o przyjęciach w jsw.

pomocnik kalifaktora do gosc16.08.2017 15:45

Zapiszcie się do jedynych słusznych zwiazkow i wszystko zalatwimy

Gość16.08.2017 14:26

A co z tymi co wzięli odprawy? Mogą przejść pod JSW bo chyba nie?

Pokaż wszystkie opinie (14)