Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
16 sierpnia 2017

Zbierają karmę dla bezdomnych zwierząt. Dołączcie do zbiórki

Zbierają karmę dla bezdomnych zwierząt.  Dołączcie do zbiórki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek, 17 sierpnia, każdy, kto będzie chciał pomóc bezdomnym zwierzętom poprzez ofiarowanie karmy ma do tego doskonałą okazję. Jeden ze sklepów zoologicznych prowadzi zbiórkę karmy i innych rzeczy, które mogą przydać się jastrzębskiemu schronisku. 

Pet House i Labuś - Szkolenia Psów cały dzień będą czekać na was i wasze psiaki w sklepie zoologicznym Animals przy ulicy Mazowieckiej w Jastrzębiu-Zdroju. Jeśli macie problem z psem lub wątpliwości, co do jego zachowania otrzymacie fachową poradę. Wystarczy kupić karmę dla psa lub kota, wówczas zawodowy treser - behawiorysta zupełnie bezpłatnie odpowie na każde pytanie.

- Jeśli ktoś z mieszkańców chce ofiarować coś dla psiaków zapraszamy w czwartek, 17 sierpnia, do sklepu zoologicznego Animals, przy ulicy Mazowieckiej. Kochani mamy upały, ale za niedługo już nie będzie tak ciepło, jeśli macie niepotrzebne koce, ręczniki itp., bardzo proszę przynieście, żeby, choć trochę ciepłej było psiakom jesienią i zimą - apelują organizatorzy zbiórki.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Odbierz psa w sobotę ze schroniska Odbierz psa w sobotę ze schroniska

Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym Policja apeluje - pomóżmy bezdomnym

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Ula16.08.2017 19:00

Niech każdy zbiera ile się da. Zwierzakom wszystko się przyda.

Klientka16.08.2017 18:48

W sklepie NETTO zbierają cały rok karmę. (wózek przed kasami)

Milena Zdrojewska 16.08.2017 16:43

Dziękuję za ogłoszenie ????

rafał 16.08.2017 9:40

Fajny pomysł