Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
16 sierpnia 2017

Śmiertelny wypadek motocyklisty na Pszczyńskiej

Śmiertelny wypadek motocyklisty na Pszczyńskiej
fot. KMP Jastrzębie

W środę, około godziny 15:25 doszło do wypadku z udziałem motocyklisty na ulicy Pszczyńskiej. Niestety  mężczyzna nie żyje, miał ok. 51 lat. 

Na ulicy Pszczyńskiej, tuż przed wjazdem na wiadukt, doszło do tragicznego wypadku motocyklisty, który jechał w kierunku Pawłowic. Niestety mężczyzna nie przeżył wypadku. Na drodze z Jastrzębia do Pawłowic tworzą się korki. Wszystkie służby ratunkowe są na miejscu.  Pojawił się również prokurator, który podjął swoje czynności. Świadkowie zdarzenia mówią, że wypadek był spowodowany "wystrzeleniem opony".

- Około godz. 15:25 w Jastrzębiu doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Drogą Główną Południową biegnącą z Jastrzębia-Zdroju w kierunku Pawłowic poruszał się motocyklista. Przed wiaduktem kolejowym, prawdopodobnie wykonując manewr wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego motocykl przewrócił się. Mężczyzna zginął na miejscu. Jak się okazało, był to 51-letni mieszkaniec Pawłowic. W chwili obecnej na miejscu trwają czynności wyjaśniające przyczyny zdarzenia drogowego - poinformowała Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Samochód wjechał  pod nadjeżdżającą ciężarówkę Samochód wjechał pod nadjeżdżającą ciężarówkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
mobil19.08.2017 11:05

Brawura motocyklistów na ścigaczach nic innego. Codziennie widzę z okna popisy na al. Piłsudskiego. Te info coś zmieni sądzę że nie dalej będą szaleć na naszych drogach...

ed18.08.2017 8:59

dobrze że nikodo nie zabił. to byłaby dopiero szkoda , a nie podstarzały lowelas na ścigaczu

Do Oko proroka17.08.2017 21:17

Ludzi mi szkoda. A jeszcze bardziej zwierząt, bo są niewinne a cierpią. A czy można porównywać żyjątka, które prowadzą pojazdy ryzykując życie innych dla własnej uciechy?

Gość17.08.2017 8:50

Dlatego ja swoim ścigaczem pędzę tylko Piłsudskiego i obwodnicą.

Oko proroka17.08.2017 6:55

"Tym" którym nie szkoda ludzi z pewnością nie szkoda również zwierząt to zwykłe chwasty dlatego piszę tym nie ludziom

olaf16.08.2017 22:25

To ludzie piszą o naszym specjalistycznym szpitalu nr 2 w googlach https://search.google.com/local/reviews?placeid=ChIJHT2HT21TEUcROb_Tab61g7w&hl=pl&gl=PL  Lepiej umrzac dzien wczesniej w domu niz w nim nastepnego dnia takie wrazenie.

Chood16.08.2017 21:42

Jeśli jechał bardzo szybko (powyżej 90-tki) to mi go nie żal. Motocykle, to mają do siebie, że pojawiają się nagle. Wypadków z motocyklistami jest mnóstwo. O tym się nie pisze, bo to codzienność.

Pokaż wszystkie opinie (11)