Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
17 sierpnia 2017

Zła passa na jastrzębskich drogach. Ranni w szpitalu

Zła passa na jastrzębskich drogach. Ranni w szpitalu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W środę zła passa na jastrzębskich drogach. Najbardziej dramatyczny był śmiertelny wypadek motocyklisty, ale oprócz tego doszło do innych wypadków, w których rannych odwieziono do szpitala. 

W środę około godziny 12:00 na ulicy Rybnickiej, tuż obok przystanku autobusowego, doszło do zderzenia dwóch samochodów  marki - Alfa Romeo i Peugeot.

- Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy strażackie. Udzielono pomocy rannemu kierującemu peugeotem. 34-latkowi założono kołnierz ortopedyczny i przekazano ratownictwu medycznemu - informuje brygadier Mirosław Juraszczyk, Zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju.

Na ulicy Pszczyńskiej doszło również do zderzenia samochodów marki Opel Vectra i Ford Transit. Podobnie, jak w poprzednim zdarzeniu, poszkodowanemu, 30-letniemu kierowcy opla, założono kołnierz ortopedyczny i opatrunek, a następnie przekazano ratownictwu medycznemu. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (13)
kamil20.08.2017 20:26

Ula! A takim co nie "umią" pisać, zabrać długopis i klawiaturę!

Gość18.08.2017 10:01

Do LG. Artykuł jest o skandalicznym stanie bezpieczeństwa na jastrzębskich drogach! Tymczasem "inteligent jastrzębski " pisze o strażnikach miejskich i ciszy nocnej ? Zacznij wymagać od służb które są odpowiedzialne za bezpieczeństwo nie tylko na drogach ale w całym mieście. Gdzie jest policja ?

Ula17.08.2017 22:30

Biały dzień, świeci słońce, warunki dobre i spowodować wypadek to się nazywa debilizm. Zabrać takim idiotom co nie umią jeździć prawo jazdy, to że siebie pozabijają to pikuś, gorzej ze innych też pociągną za sobą do grobu....

Do LG17.08.2017 21:09

Jedź do Niemiaszków, Austriaczków, Froncuzisków i innych nacji a przekonasz się, że wymuszenie kultury nie ma nic w spólnego z rozumieniem obywateli zasad wymyślania wszelakich przepisów. Nie stosowali by się do nich gdyby nie bardzo dotkliwe kary w każdym kraju o tzw. wysokiej kulturze. Tylko bat uczy debili zachowania się w społeczeństwie. Dlaczego w Polsce można sobie pozwolić na więcej? Bo nie ma konsekwencji. Kto został ukarany za zakłócanie ciszy nocnej np. na Skate Parku? Nikt. Strażnik miejski siedzący przed monitorami też nie został ukarany. Również właściciel psa, który robi kupę gdzie popadnie, też może odejść spokojnie. Nie zapłaci natychmiast 300 do 500 zł kary za każdą kupę.

żywopłot17.08.2017 21:07

Uczcie dalej parkowania między ... pachołkami z WORDU

Do pieszy17.08.2017 20:59

Bardzo trafnie opisałeś skutki działania WORD. Nikt nie uczy szybkiego podejmowania decyzji. Uczący się jeździć ma poruszać się wolno. I to powoduje, że po drogach jeżdżą durnie. Widziałem dziś takiego głąba w Starym BMW Rejestracja SWD 20..... . Jechał bardzo szybko, wyprzedzał na wariata. Gdybym miał takie prawo, chętnie bym go odstrzelił za zagrożenie jakie stwarzał. Jak kiedyś, spowoduje wypadek, to wszyscy będą biadać. A najbardziej jego rodzice. Odstrzelenie na przykład ręki, zatrzymało by szarżę tego przygłupa.

olaf17.08.2017 20:43

Krakowiaczek jeden miał konikow siedem pojechał na wojne pozostał mu jeden... Tralalala tralala....

Pokaż wszystkie opinie (13)