Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°18°
20 sierpnia 2017

Jastrzębianie najlepsi w Romantycznym Biegu Parami

Jastrzębianie najlepsi w Romantycznym Biegu Parami
fot. UM Ustroń

Para jastrzębian Katarzyna i Tomasz Januszewscy zajęli pierwsze miejsce w zawodach - Romantyczny Bieg Parami, jakie zostały rozegrane w Ustroniu w minioną sobotę. 

W sobotę rozegrano 27. edycję Romantycznego Biegu Parami, który tradycyjnie odbywa się w Ustroniu. Pary damsko-męskie rywalizują na dystansie 3,1 km. Jastrzębianie Katarzyna i Tomasz Januszewscy stanęli na najwyższym podium w swojej kategorii wiekowej. Konkursowy dystans przebiegli w czasie 12:40,27. W klasyfikacji generalnej zajęli wysokie, piąte miejsce. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza budowa wybiegu dla psów Rusza budowa wybiegu dla psów

Kibice (i nie tylko) nie zawiedli. Pobiegli dla Dawida Kibice (i nie tylko) nie zawiedli. Pobiegli dla Dawida

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Wasabi22.08.2017 9:47

Masz rację "olo" w 100%! Tak jest nieładnie, nieetycznie a tak naprawdę to nazywa się oszustwo. Dziwię się organizatorom takiego biegu, że dopuszczają takie patologie.

olo22.08.2017 6:59

...jeśli bieg par romantycznych to jak wytłumaczyć romantyczność małżeństwa, z którego mąż biegnie z nie swoją żoną, zaś jego żona biegnie obok w parze z innym gościem.... dla wyniku i nagrody takie numery robić wykorzystując regulamin...nieładnie nieładnie

Alicja 21.08.2017 10:47

Pięknie

Renata 21.08.2017 7:22

GRATULACJE

Romek20.08.2017 23:35

I super, gratuluję sąsiadom!