Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
20 sierpnia 2017

Jastrzębianie najlepsi w Romantycznym Biegu Parami

Jastrzębianie najlepsi w Romantycznym Biegu Parami
fot. UM Ustroń

Para jastrzębian Katarzyna i Tomasz Januszewscy zajęli pierwsze miejsce w zawodach - Romantyczny Bieg Parami, jakie zostały rozegrane w Ustroniu w minioną sobotę. 

W sobotę rozegrano 27. edycję Romantycznego Biegu Parami, który tradycyjnie odbywa się w Ustroniu. Pary damsko-męskie rywalizują na dystansie 3,1 km. Jastrzębianie Katarzyna i Tomasz Januszewscy stanęli na najwyższym podium w swojej kategorii wiekowej. Konkursowy dystans przebiegli w czasie 12:40,27. W klasyfikacji generalnej zajęli wysokie, piąte miejsce. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Produkcja i sprzedaż w górę JSW: Produkcja i sprzedaż w górę

Wyniki wyborów zostały źle policzone? Wyniki wyborów zostały źle policzone?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Wasabi22.08.2017 9:47

Masz rację "olo" w 100%! Tak jest nieładnie, nieetycznie a tak naprawdę to nazywa się oszustwo. Dziwię się organizatorom takiego biegu, że dopuszczają takie patologie.

olo22.08.2017 6:59

...jeśli bieg par romantycznych to jak wytłumaczyć romantyczność małżeństwa, z którego mąż biegnie z nie swoją żoną, zaś jego żona biegnie obok w parze z innym gościem.... dla wyniku i nagrody takie numery robić wykorzystując regulamin...nieładnie nieładnie

Alicja 21.08.2017 10:47

Pięknie

Renata 21.08.2017 7:22

GRATULACJE

Romek20.08.2017 23:35

I super, gratuluję sąsiadom!