Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
23 sierpnia 2017

Sprawca wypadku z Wodzisławskiej aresztowany. Grozi mu 12 lat więzienia

Sprawca wypadku z Wodzisławskiej aresztowany. Grozi mu 12 lat więzienia
fot. KMP Jastrzębie

Sprawca wypadku drogowego, który doprowadził do czołowego zderzenia na ulicy Wodzisławskiej w nocy 15/16 sierpnia został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia. Poszkodowana nadal przebywa w jastrzębskim szpitalu na intensywnej terapii. 

Do zdarzenia doszło z 14 na 15 sierpnia br. około godz. 01:00 na skrzyżowaniu ulic Wodzisławskiej i Bożej Góry Prawej. Po przybciu na miejsce policjantów z jastrzębskiej drogówki okazało się, że doszło do czołowego zderzenia się pojazdu marki Audi A4 z pojazdem marki Opel Astra.

 - Siła uderzenia była na tyle wielka, że pojazdy obróciły się na drodze, a jeden z nich zatrzymał się dopiero na barierkach ochronnych. Mundurowi nie zastali na miejscu kierującego pojazdem Audi A4, który jak się okazało zbiegł przed ich przybyciem. W Astrze natomiast zauważyli 4 osoby, z których dwie były zakleszczone i ich uwolnienie wiązało się z użyciem specjalistycznego sprzętu. Obecni na miejscu strażacy walczyli z czasem, gdyż pasażerka jadąca oplem była nieprzytomna i wymagała natychmiastowego przewiezienia do szpitala. Oplem astrą poruszało się 4 młodych ludzi w wieku od 18 do 21 lat - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Najbardziej w wypadku poszkodowana została 18-latka siedząca tuż obok kierowcy, która doznała ciężkich obrażeń wewnętrznych i w chwili obecnej przebywa w jastrzębskim szpitalu na intensywnej terapii. Pozostali uczestnicy doznali ogólnych potłuczeń, a ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W wyniku szeroko zakrojonych czynności jastrzębskich mundurowych już w godzinach popołudniowych 28-letni jastrzębianin, kierujący w chwili zdarzenia pojazdem marki Audi A4 został zatrzymany. Jak się okazało, nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami, a prawo jazdy stracił kilka lat temu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania Kobiecie nic się nie stało. Policja odwołuje poszukiwania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
maryśka26.08.2017 10:24

@Aga, połowa miasta, o ile nie wiecej wie, kto to jest/był. Wiedziała też policja, co wyprawia. Wiedzieli jego "świetni koledzy" zatem jest to świadomy współudział - też powinni być pociągnięci do odpowiedzialności. Wszak byli chwilę wcześniej z nim i też pili (lub inne używki) jak zwykle w swoim stałym miejscu.
@sebock - trzymaj kciuki za siebie lepiej boś pewnie też "dobry chłopak" jesteś.

Prawdomowny26.08.2017 0:47

Wiadomo co ze stanem dziewczyny?

torquemada24.08.2017 13:31

do kierowcy - to nie prawnicy wymyslają te przepisy a posłowie politycy.

j2324.08.2017 9:16

do kicia na 20 lat , sku...wiela trzeba izolować od normalnego społeczeństwa

Prawdomowny24.08.2017 8:14

@Mikolaj: życzę Ci zeby kolejny idiota pokroju Grzesia, następnym razem trafił w Twoja rodzine. Zobaczymy co wtedy powiesz gamoniu.

123424.08.2017 6:58

Nie Dość że konfident to do tego morderca. Bd miał ciekawie w celi :)

seboc23.08.2017 21:55

Przecież to dobry chłopak jest. 3mam kciukuczki za ciebie !

Pokaż wszystkie opinie (20)