Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
23 sierpnia 2017

Sprawca wypadku z Wodzisławskiej aresztowany. Grozi mu 12 lat więzienia

Sprawca wypadku z Wodzisławskiej aresztowany. Grozi mu 12 lat więzienia
fot. KMP Jastrzębie

Sprawca wypadku drogowego, który doprowadził do czołowego zderzenia na ulicy Wodzisławskiej w nocy 15/16 sierpnia został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia. Poszkodowana nadal przebywa w jastrzębskim szpitalu na intensywnej terapii. 

Do zdarzenia doszło z 14 na 15 sierpnia br. około godz. 01:00 na skrzyżowaniu ulic Wodzisławskiej i Bożej Góry Prawej. Po przybciu na miejsce policjantów z jastrzębskiej drogówki okazało się, że doszło do czołowego zderzenia się pojazdu marki Audi A4 z pojazdem marki Opel Astra.

 - Siła uderzenia była na tyle wielka, że pojazdy obróciły się na drodze, a jeden z nich zatrzymał się dopiero na barierkach ochronnych. Mundurowi nie zastali na miejscu kierującego pojazdem Audi A4, który jak się okazało zbiegł przed ich przybyciem. W Astrze natomiast zauważyli 4 osoby, z których dwie były zakleszczone i ich uwolnienie wiązało się z użyciem specjalistycznego sprzętu. Obecni na miejscu strażacy walczyli z czasem, gdyż pasażerka jadąca oplem była nieprzytomna i wymagała natychmiastowego przewiezienia do szpitala. Oplem astrą poruszało się 4 młodych ludzi w wieku od 18 do 21 lat - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Najbardziej w wypadku poszkodowana została 18-latka siedząca tuż obok kierowcy, która doznała ciężkich obrażeń wewnętrznych i w chwili obecnej przebywa w jastrzębskim szpitalu na intensywnej terapii. Pozostali uczestnicy doznali ogólnych potłuczeń, a ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W wyniku szeroko zakrojonych czynności jastrzębskich mundurowych już w godzinach popołudniowych 28-letni jastrzębianin, kierujący w chwili zdarzenia pojazdem marki Audi A4 został zatrzymany. Jak się okazało, nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami, a prawo jazdy stracił kilka lat temu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem Matka z trzem promilami "opiekowała" się dzieckiem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
maryśka26.08.2017 10:24

@Aga, połowa miasta, o ile nie wiecej wie, kto to jest/był. Wiedziała też policja, co wyprawia. Wiedzieli jego "świetni koledzy" zatem jest to świadomy współudział - też powinni być pociągnięci do odpowiedzialności. Wszak byli chwilę wcześniej z nim i też pili (lub inne używki) jak zwykle w swoim stałym miejscu.
@sebock - trzymaj kciuki za siebie lepiej boś pewnie też "dobry chłopak" jesteś.

Prawdomowny26.08.2017 0:47

Wiadomo co ze stanem dziewczyny?

torquemada24.08.2017 13:31

do kierowcy - to nie prawnicy wymyslają te przepisy a posłowie politycy.

j2324.08.2017 9:16

do kicia na 20 lat , sku...wiela trzeba izolować od normalnego społeczeństwa

Prawdomowny24.08.2017 8:14

@Mikolaj: życzę Ci zeby kolejny idiota pokroju Grzesia, następnym razem trafił w Twoja rodzine. Zobaczymy co wtedy powiesz gamoniu.

123424.08.2017 6:58

Nie Dość że konfident to do tego morderca. Bd miał ciekawie w celi :)

seboc23.08.2017 21:55

Przecież to dobry chłopak jest. 3mam kciukuczki za ciebie !

Pokaż wszystkie opinie (20)