Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
24 sierpnia 2017

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku na pasach

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku na pasach
fot. KMP Jastrzębie

Policja poszukuje świadków wypadku, który miał miejsce 10 sierpnia na przejściu dla pieszych na ulicy Pszczyńskiej. Kobieta, która znajdowała się wówczas na pasach nie przeżyła zderzenia z samochodem i zmarła po przewiezieniu do szpitala. Wszyscy, którzy widzieli ten wypadek proszeni są o kontakt z KMP w Jastrzębiu. 

Do zdarzenia doszło 10 sierpnia br, około 20.00, na oznakowanym przejściu dla pieszych, przy ul. Pszczyńskiej.

- Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że jadąca od strony Drogi Głównej Południowej w stronę ul. Rybnickiej 52-letnia kierująca oplem potrąciła kobietę, która opuszczała już przejście dla pieszych. Niestety, obrażenia ciała, jakich doznała jastrzębianka okazały się zbyt poważne. Mimo udzielonej na miejscu pomocy przez świadków zdarzenia, a następnie błyskawicznym przewiezieniu kobiety do szpitala - 65-latka zmarła – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

W celu ustalenia dokładnych okoliczności wypadku, stróże prawa proszą o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie. Prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny pod numerem (32) 47-87-382 lub (32) 47-87-200.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny Policja poszukuje 45-letniego mężczyzny

Samochód wjechał  pod nadjeżdżającą ciężarówkę Samochód wjechał pod nadjeżdżającą ciężarówkę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
smolka28.08.2017 10:22

Gdyby jechał szybciej była by szansa że przejechał by przed nią a nie po niej !

seboc25.08.2017 21:31

UM dał ciała i szukają winnych ! A baba widzi ze nic nie widać i się pcha jak by była święta pod koła !

hejka...25.08.2017 18:02

moim zdaniem to przejscia sa slabo zabezpieczone..nie jeden kierowca nie zwalnia przed pasami nawet gdy jest oswietlenie sa znaki informujace i tp...powinny byc progi zwalniajace..i sa ale ja mowie o takich podwujnych jedne za drugimi wtedy auto niema szans na przyspieszenie..;l


.

Rylok 25.08.2017 6:25

Wszyscy piesi po zmroku powini miec odblaski i postarać się być widocznym ,na pewno ułatwiło by to życie pieszym i kierowcom .

Gość24.08.2017 19:12

''Mordują'' ludzi na pasach , tak jak by zrobiła z premedytacją......porażka. Wiał wtedy silny wiatr i zbierało się na burzę ,na dodatek zgasło oświetlenie ulic Jastrzębia to ''zamordowała'' ??? Żółć ci się wylewa nawet uszami.

do Deutscher24.08.2017 7:49

Nie dla wszystkich myslicielu, tylko tych,którzy mordują ludzi na drogach, a w szczególności na pasach!

Deutscher24.08.2017 7:21

Dla wszystkich mieszkańców dożywocie

Pokaż wszystkie opinie (8)