Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°14°
24 sierpnia 2017

Zebrali 80 kg karmy i koce dla bezdomnych zwierząt

Zebrali 80 kg karmy i koce dla bezdomnych zwierząt
fot. pixabay

Jak się okazuje jastrzębianie mają serce dla bezdomnych zwierząt, które znajdują się w schronisku. Podczas ostatniej zbiórki mieszkańcy przynieśli 80 kg karmy i koce dla pokrzywdzonych przez życie zwierząt. 

Zbiórka odbyła się w ubiegłym tygodniu, 17 sierpnia.  Pracownicy Pet House i Labuś - Szkolenia Psów cały dzień udzielali mieszkańcom porad na temat czworonogów, w sklepie Animals. Każdy, kto miał problem ze swoim czworonogiem uzyskał fachową poradę, konsultację, a wszystko zupełnie gratis. Jedyną zapłatą było kupienie karmy dla psa lub kota i przekazanie jej na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju.

Udało się zebrać 80 kg karmy dobrej jakości oraz koce i kołdry dla zwierząt. Organizatorzy przedsięwzięcia serdecznie dziękują uczestnikom zbiórki za ofiarność. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków Policjanci ścigali 37-latka. Miał przy sobie 1,55g narkotyków

Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami Posiadali narkotyki. Teraz siedzą za kratami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Jastrzebianka26.08.2017 21:57

Brawo dla Jastrzebian. Potrafia sie zmobilizowac.

Ton25.08.2017 21:14

Brawo mieszkańcy! Macie jednak dobre serducha!