Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
24 sierpnia 2017

Zebrali 80 kg karmy i koce dla bezdomnych zwierząt

Zebrali 80 kg karmy i koce dla bezdomnych zwierząt
fot. pixabay

Jak się okazuje jastrzębianie mają serce dla bezdomnych zwierząt, które znajdują się w schronisku. Podczas ostatniej zbiórki mieszkańcy przynieśli 80 kg karmy i koce dla pokrzywdzonych przez życie zwierząt. 

Zbiórka odbyła się w ubiegłym tygodniu, 17 sierpnia.  Pracownicy Pet House i Labuś - Szkolenia Psów cały dzień udzielali mieszkańcom porad na temat czworonogów, w sklepie Animals. Każdy, kto miał problem ze swoim czworonogiem uzyskał fachową poradę, konsultację, a wszystko zupełnie gratis. Jedyną zapłatą było kupienie karmy dla psa lub kota i przekazanie jej na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Jastrzębiu-Zdroju.

Udało się zebrać 80 kg karmy dobrej jakości oraz koce i kołdry dla zwierząt. Organizatorzy przedsięwzięcia serdecznie dziękują uczestnikom zbiórki za ofiarność. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

"Policja! Ukradł mi kota" "Policja! Ukradł mi kota"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Jastrzebianka26.08.2017 21:57

Brawo dla Jastrzebian. Potrafia sie zmobilizowac.

Ton25.08.2017 21:14

Brawo mieszkańcy! Macie jednak dobre serducha!