Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°11°
25 sierpnia 2017

9-letni złodziej chciał ukraść słodycze

9-letni złodziej chciał ukraść słodycze
fot. JastrzebieOnline.pl

Policjanci złapali złodzieja sklepowego. Zatrzymany miał zaledwie… 9 lat. Chłopak chciał ukraść słodycze. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. 

W środę, około godziny 18:00, obsługa jednego ze sklepów znajdujących się na terenie Jastrzębia powiadomiła Komendę Miejską Policji o zatrzymaniu złodzieja sklepowego.

- Ochrona sklepu wskazała policjantom chłopca, który próbował przejść obok kasy, bez uiszczenia opłaty za towar. 9-latek próbował wynieść z marketu słodycze i napój. Towar wrócił do sprzedaży, natomiast młody jastrzębianin trafił pod opiekę matki. Jego dalsze losy leżą również w rękach sądu rodzinnego - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

78-letnia złodziejka ukradła damską torebkę 78-letnia złodziejka ukradła damską torebkę

Utrudnienia w ruchu - Rajd Śląska Utrudnienia w ruchu - Rajd Śląska

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
gość26.08.2017 18:54

do godz. 8.52 Nie ma komu kupować więc niech zadba o 9. latka i spełnia jego zachcianki.. Ty też możesz dać na biedne dzieciaki.

Gość26.08.2017 8:52

Do godz. 1:28, dzisiaj kupić mu słodycze, jutro laptopa, a pojutrze samochód, bo przecież on nie kradnie tylko ma potrzeby.

do godz. 13.4226.08.2017 1:28

Zamiast nazywać 9. latka złodziejem to niech mu redaktor kupi słodyczy. Czy takie określenia znacie z własnego doświadczenia? Wstrętne brzydule.

seboc25.08.2017 20:19

Uczy się od najlepszych ludzi z Wiejskiej, przez sędziów (ostatnio też ukradła baton) , policje rodziców no i on :) Wszyscy kradną dlaczego on nie może ?

Gość25.08.2017 13:42

Złodziej jest złodziejem, niezależnie od wieku. Fakt, że kilku takich, którzy mają w swoim życiorysie włamania do samochodów, kradzież beczki spirytusu, okradanie kolegów, włamanie do apteki , zostało posłami, ale to także "prawdziwi Polacy".

Gość25.08.2017 13:03

9 latek nie jest złodziejem, to jest dziecko, które nie posiada zdolności do czynności prawnych więc nie można go nazywać jako osoby dorosłej, która dopuściła się czynu kradzieży- czyli złodziejem! Nieznajomość prawa szkodzi.

Gość25.08.2017 10:04

Myślał, że skoro rodzice mają sponsorowaną wódę i piwo, to jemu przysługują darmowe cukierki.

Pokaż wszystkie opinie (14)