Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°17°
25 sierpnia 2017

9-letni złodziej chciał ukraść słodycze

9-letni złodziej chciał ukraść słodycze
fot. JastrzebieOnline.pl

Policjanci złapali złodzieja sklepowego. Zatrzymany miał zaledwie… 9 lat. Chłopak chciał ukraść słodycze. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. 

W środę, około godziny 18:00, obsługa jednego ze sklepów znajdujących się na terenie Jastrzębia powiadomiła Komendę Miejską Policji o zatrzymaniu złodzieja sklepowego.

- Ochrona sklepu wskazała policjantom chłopca, który próbował przejść obok kasy, bez uiszczenia opłaty za towar. 9-latek próbował wynieść z marketu słodycze i napój. Towar wrócił do sprzedaży, natomiast młody jastrzębianin trafił pod opiekę matki. Jego dalsze losy leżą również w rękach sądu rodzinnego - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ranny motocyklista. Nie udzielił pierwszeństwa Ranny motocyklista. Nie udzielił pierwszeństwa

Pijany bezdomny dobijał się do mieszkania Pijany bezdomny dobijał się do mieszkania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
gość26.08.2017 18:54

do godz. 8.52 Nie ma komu kupować więc niech zadba o 9. latka i spełnia jego zachcianki.. Ty też możesz dać na biedne dzieciaki.

Gość26.08.2017 8:52

Do godz. 1:28, dzisiaj kupić mu słodycze, jutro laptopa, a pojutrze samochód, bo przecież on nie kradnie tylko ma potrzeby.

do godz. 13.4226.08.2017 1:28

Zamiast nazywać 9. latka złodziejem to niech mu redaktor kupi słodyczy. Czy takie określenia znacie z własnego doświadczenia? Wstrętne brzydule.

seboc25.08.2017 20:19

Uczy się od najlepszych ludzi z Wiejskiej, przez sędziów (ostatnio też ukradła baton) , policje rodziców no i on :) Wszyscy kradną dlaczego on nie może ?

Gość25.08.2017 13:42

Złodziej jest złodziejem, niezależnie od wieku. Fakt, że kilku takich, którzy mają w swoim życiorysie włamania do samochodów, kradzież beczki spirytusu, okradanie kolegów, włamanie do apteki , zostało posłami, ale to także "prawdziwi Polacy".

Gość25.08.2017 13:03

9 latek nie jest złodziejem, to jest dziecko, które nie posiada zdolności do czynności prawnych więc nie można go nazywać jako osoby dorosłej, która dopuściła się czynu kradzieży- czyli złodziejem! Nieznajomość prawa szkodzi.

Gość25.08.2017 10:04

Myślał, że skoro rodzice mają sponsorowaną wódę i piwo, to jemu przysługują darmowe cukierki.

Pokaż wszystkie opinie (14)