Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
25 sierpnia 2017

Odbierz "Kartę Jastrzębianina" i jedź za darmo autobusem

Odbierz "Kartę Jastrzębianina" i jedź za darmo autobusem
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Od poniedziałku, 28 sierpnia, ruszy wydawanie „Kart Jastrzębianina” upoważniających do korzystania z bezpłatnej komunikacji w Jastrzębiu-Zdroju dla dzieci i młodzieży.

Przypominamy, że bilety z taryfą 0 zł trafią do dzieci, uczniów i studentów zameldowanych w Jastrzębiu-Zdroju. Wniosek o wydanie „Karty Jastrzębianina” będzie można złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klientów MZK przy ul. Przemysłowej 1 w Jastrzębiu-Zdroju lub za pośrednictwem strony internetowej: www.mzkjastrzebie.com. Odbiór e-biletów będzie możliwy w BOK MZK, a także w Urzędzie Miasta w Jastrzębiu-Zdroju. „Karta Jastrzębianina” jest bezpłatna, cena wydania każdej kolejnej sztuki wynosi 10 zł.

- Zachęcamy do zgłaszania się po karty już w pierwszych dniach od uruchomienia tej procedury, tak by wydawanie zakończyło się jak najszybciej. Szczególnie zapraszamy pasażerów korzystających z komunikacji systematycznie, kilka dni w tygodniu - mówi Rafał Jabłoński, rzecznik prasowy MZK.

Już wiadomo, że do końca sierpnia, z powodu ograniczeń technicznych, nie uda się wydać wszystkich „Kart Jastrzębianina”. W okresie przejściowym honorowany będzie bezpłatny przejazd na podstawie legitymacji szkolnej lub studenckiej. W przypadku dzieci młodszych wystarczy oświadczenie rodziców potwierdzających, że konkretna osoba jest zameldowana w Jastrzębiu. Oświadczenia wypełniane przy odbiorze e-biletu będą weryfikowane.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zobacz jak kursują autobusu w czasie majówki Zobacz jak kursują autobusu w czasie majówki

Uwaga! Od 1 maja - zmieniony rozkład jazdy Uwaga! Od 1 maja - zmieniony rozkład jazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
gość29.08.2017 21:19

Jeżeli będzie miał aktualną legitymację szkolną to po co wam oświadczenie rodziców. W razie wątpliwoścci kontrolujący sobie sprawdzi adres zameldowania. Nie pogłębiajcie biuirokracji. Przecież mieliście wszystko dopięte na ostatni guzik, a teraz nie zdążycie, nie żartuj!!!

mobi28.08.2017 14:54

dzieki Ci PLATFORMO za ten dobrobyt

joolaa27.08.2017 7:13

Miała być darmowa komunikacja a wyszło jak zwykle.
obiecanki wyborcze hihihi
OWN tez miał być dla mieszkańców.
Mieszkańcy są i nowe obietnice tez

dorosły26.08.2017 8:05

Jak mam jechać jak nie ma darmowej

CYPIS25.08.2017 23:00

Szkoda że przez 2mce wakacji upały takie że pot leciał po dupie kierowcy dostali tylko po 6szt wody po 1,5l :/ a ludzie o darmowych liniach sie upominaja...

seboc do kpiny25.08.2017 21:25

Pszczyńska 292 czekają wolne lokale na meldunek !

do kpina25.08.2017 20:42

I jajco! Zamelduj się to będzie!

Pokaż wszystkie opinie (16)