Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
25 sierpnia 2017

"Będzie ogień na lodzie" - prezentacja drużyny JKH GKS

"Będzie ogień na lodzie" - prezentacja drużyny JKH GKSZobacz więcej zdjęć
fot. JastrzebieOnline.pl

W piątek Jastrzębski Klub Hokejowy GKS zaprezentował się przed wiernymi kibicami hokeja w Galerii Zdrój. Oprócz seniorów można było zobaczyć również młody narybek tej bardzo popularnej dyscypliny sportu w Jastrzębiu. 

Prezentacja drużyny hokejowej jak zawsze jest okazją do wspólnej zabawy mieszkańców i zawodników. Nie zabrakło więc rozgrywek sportowych. Każdy mógł w oko w oko stanąć w szranki z bramkarzem Davidem Zablotnym i spróbować strzelić mu bramkę, co się niektórym udawało. Trofeum był bilet na mecz. Inna konkurencja ćwiczyła cierpliwość, precyzję i grę zespołową. Uczestnicy za pomocą systemu powiązanych ze sobą linek próbowali wspólnie ustawić piramidę z klocków.

O rozrywkową stronę imprezy zadbały tancerki z Eksplozji Tańca. Wystąpił również uczestnik programu Mam Talent  - Krzysztof Drabik, który swoimi barmańskimi popisami wprawił publikę w niekłamany zachwyt.

W końcu przyszła ta chwila, kiedy na scenie pojawili się młodzi zawodnicy JKH GKS. Jednak prawdziwy aplauz wzbudzili seniorzy.  To na nich w kulminacyjnym momencie prezentacji spadł deszcz konfetti. Kapitan jastrzębskiej drużyny Łukasz Nalewajka zapewnił kibiców, że w nowym sezonie „będzie ogień na lodzie”, a zespół obiecał walczyć do końca. Prezydent miasta Anna Hetman, obecna na prezentacji, zapewniła, o tym, że będzie wiernie kibicować JKH, od którego otrzymała koszulkę zawodnika.

Na prezentacji nie zabrakło też przedstawicieli Klubu Kibica, który z śpiewem i entuzjastycznymi okrzykami zapewniali o swoim oddaniu dla miejskiego klubu hokeja.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH GKS ma nowego obrońcę - Czecha Jakuba Grofa JKH GKS ma nowego obrońcę - Czecha Jakuba Grofa

Juniorzy JKH GKS zdobywają tytuł Wicemistrza Polski Juniorzy JKH GKS zdobywają tytuł Wicemistrza Polski

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Fanka29.08.2017 0:51

Fotki zabawne sezon przed nami powodzenia

R. 28.08.2017 8:53

Kasza i inni się lansuja przy hokeistach. I jeszcze ten Jagodziński wodzirej. Ani on śmieszny, ani zabawny.