Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
Michał Woś
25 sierpnia 2017

"Będzie ogień na lodzie" - prezentacja drużyny JKH GKS

"Będzie ogień na lodzie" - prezentacja drużyny JKH GKSZobacz więcej zdjęć
fot. JastrzebieOnline.pl

W piątek Jastrzębski Klub Hokejowy GKS zaprezentował się przed wiernymi kibicami hokeja w Galerii Zdrój. Oprócz seniorów można było zobaczyć również młody narybek tej bardzo popularnej dyscypliny sportu w Jastrzębiu. 

Prezentacja drużyny hokejowej jak zawsze jest okazją do wspólnej zabawy mieszkańców i zawodników. Nie zabrakło więc rozgrywek sportowych. Każdy mógł w oko w oko stanąć w szranki z bramkarzem Davidem Zablotnym i spróbować strzelić mu bramkę, co się niektórym udawało. Trofeum był bilet na mecz. Inna konkurencja ćwiczyła cierpliwość, precyzję i grę zespołową. Uczestnicy za pomocą systemu powiązanych ze sobą linek próbowali wspólnie ustawić piramidę z klocków.

O rozrywkową stronę imprezy zadbały tancerki z Eksplozji Tańca. Wystąpił również uczestnik programu Mam Talent  - Krzysztof Drabik, który swoimi barmańskimi popisami wprawił publikę w niekłamany zachwyt.

W końcu przyszła ta chwila, kiedy na scenie pojawili się młodzi zawodnicy JKH GKS. Jednak prawdziwy aplauz wzbudzili seniorzy.  To na nich w kulminacyjnym momencie prezentacji spadł deszcz konfetti. Kapitan jastrzębskiej drużyny Łukasz Nalewajka zapewnił kibiców, że w nowym sezonie „będzie ogień na lodzie”, a zespół obiecał walczyć do końca. Prezydent miasta Anna Hetman, obecna na prezentacji, zapewniła, o tym, że będzie wiernie kibicować JKH, od którego otrzymała koszulkę zawodnika.

Na prezentacji nie zabrakło też przedstawicieli Klubu Kibica, który z śpiewem i entuzjastycznymi okrzykami zapewniali o swoim oddaniu dla miejskiego klubu hokeja.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH zwycięża Re-Plast Unię Oświęcim 4:2 JKH zwycięża Re-Plast Unię Oświęcim 4:2

JKH pokonuje mistrza Węgier JKH pokonuje mistrza Węgier

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Fanka29.08.2017 0:51

Fotki zabawne sezon przed nami powodzenia

R. 28.08.2017 8:53

Kasza i inni się lansuja przy hokeistach. I jeszcze ten Jagodziński wodzirej. Ani on śmieszny, ani zabawny.