Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
28 sierpnia 2017

Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Policja szuka świadków

Kierowca uciekł z miejsca wypadku. Policja szuka świadków
fot. KMP Jastrzębie

W niedzielę na ulicy Gagarina, około godz. 23:00 kierowca stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo, a następnie uciekł z miejsca wypadku. Policja poszukuje świadków zdarzenia. 

Do zdarzenia doszło wczoraj, po godzinie 23.00. Jak wynika z ustaleń jastrzębskich stróżów prawa sprawca zdarzenia najprawdopodobniej jadąc ulicą Gagarina w kierunku ul. Rybnickiej, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze uderzając w drzewo, po czym pieszo uciekł z miejsca. Samochód osobowy marki Renault Megane odholowano na strzeżony parking. Policjanci wyjaśniają teraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.

- Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje w sprawie zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Śląskiej 12 tel. 32 4787255, 4787200 – apeluje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Do Ja04.09.2017 11:18

Dlaczego miałabym uciec z miejsca wypadku. Jestem normalny. Nie jeżdżę bardzo szybko. Jeśli przekraczam szybkość to o kilku km/godz. Jeśli wpadłbym samochodem tak jak na zdjęciu, to tylko po poważnym nagłym uszkodzeniu się układu jezdnego. Co by mi dała ucieczka.
Czy życząc mi głupiego zachowania, nie myślisz o sobie? Wiesz, że może ci się to przytrafić. Myśl gdy prowadzisz samochód. Przesadzając, w każdej chwili możesz spowodować wypadek. W dodatku umyślny.
Pokój z tobą!

smolka29.08.2017 22:21

20 tyś nagrody i mogę uruchomić swoje kontakty jak coś !

abc29.08.2017 19:22

Jak ktos "w szoku" ucieka z miejsca wypadku to nigdy nie powinien dostac prawa jazdy.
PJ to nie jest obowiazek.... jak widac kompletne psychotesty sa jednak potrzebne.

Anonimowy 29.08.2017 15:02

Ja wszystko widziałam .
Wiem kto tym autem jechał

Ja29.08.2017 0:20

Niezalezny obys się rozwalil i w szoku się oddalił a potem niech Cię skaza tak jak piszesz

gość28.08.2017 21:44

a co auto było kradzione i nie wiadomo kto sprawcą

Niezależny28.08.2017 17:50

Kierowca, który ucieka z miejsca wypadku, samochodem lub na piechotę, musi być traktowany jak przestępca po narkotykach i alkoholu. Dowodem jest ucieczka. Chyba, że biegły psychiatra orzeknie, że był tak niepoczytalny, że nie wiedział co robi. Ale wtedy, musi się zgłosić na policję w ciągu godziny. To wystarczający czas na powrót do normalności.