Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
29 sierpnia 2017

Chciał obejrzeć mecz, a znalazł się za kratkami

Chciał obejrzeć mecz, a znalazł się za kratkami
fot. KMP Jastrzębie

Kolejny pseudokibic został ukarany przez sąd za niestosowanie się do poleceń ochrony podczas sobotniego meczu GKS ze Zniczem Pruszków. Niesforny kibic musi zapłacić grzywnę. Przed dwa lata nie będzie też miał wstępu na mecze piłki nożnej. 

Podczas ostatniego zwycięskiego meczu GKS, jastrzębianin przedarł się przez bramki i nie reagował na polecenia ochrony. Został jednak zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

- Decyzją sądu mieszkaniec miasta musi uiścić grzywnę w wysokości tysiąca złotych oraz przez najbliższe 2 lata będzie obowiązywał go zakaz wstępu na imprezy masowe i mecze piłki nożnej, rozgrywane przez polskie kluby sportowe nawet poza granicami kraju. Ze względu na fakt, że przestępstwa miały związek z imprezą masową, rozprawa odbyła się w trybie przyspieszonym - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijany "kibic" uderzył ochroniarza Pijany "kibic" uderzył ochroniarza

Zatrzymano pseudokibica z narkotykami Zatrzymano pseudokibica z narkotykami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Cora30.08.2017 21:39

Tak trochę śmieszą mnie komentarze osób, które nie wiedzą jak wyglądała sytuacja naprawdę, a już jadą po człowieku z góry na dół :')

Paweł30.08.2017 15:46

Policyjne panstwo. Szariat katolibanski.

@akkxp29.08.2017 22:54

to prawda

akkxp29.08.2017 18:27

Nie wiele osób wie , ze otoz to chlopaczynka kupil bilet i rozmawial z ochrona czy jak wyjdzie do apteki , bd mogl wejsc spowrotem na stadion, dostał zgodę ... lecz **** zawsze znajda cos zeby sie **** do mlodziezy...

Robert29.08.2017 11:40

To on, ten na zdjęciu? Miesiąc do prac publicznych, np. sprzątania okolic stadionu. Wszyscy będą zadowoleni. Nawet właściciele psów, którzy nie sprzątają po swoich pupilach. Psy narzekają, że coraz trudniej znaleźć miejsce na zrobienie kupy.

axel29.08.2017 8:51

i bardzo dobrze!!! tępić chamstwo stadionowe!!!