Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
30 sierpnia 2017

Pijany partner wyrwał dziecko matce i groził jej śmiercią

Pijany partner wyrwał dziecko matce i groził jej śmiercią
fot. KMP Jastrzębie

Wyszarpał dziecko swojej byłej partnerce i groził jej śmiercią. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Teraz grozi mu 5 lat więzienia. 

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, około godziny 10:30 przed jednym ze sklepów przy ulicy Turystycznej. Zdenerwowana matka powiadomiła mundurowych, że jej pijany partner wyrwał jej 18-miesięczną córkę i uciekł z nią do domu.  Policjanci natychmiast podjęli interwencję.

- Podejrzenia kobiety, co do stanu trzeźwości ojca okazały się słuszne. Badanie alkomatem wykazało w organizmie jastrzębianina blisko 2,5 promila. Mężczyzna był pobudzony i agresywny, nie chciał oddać dziewczynki stróżom prawa, a wręcz próbował z nią uciekać. W efekcie 27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Co więcej, okazało się, że groził on matce dziecka pozbawieniem życia. Jeśli zgromadzony materiał potwierdzi, że swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem mężczyzna naraził życie lub zdrowie dziecka na niebezpieczeństwo, grozić mu może kara nawet 5 lat pozbawienia wolności - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
po30.08.2017 13:16

Babska bzykające sie z pijakami nigdy nie beda miały szacunku ewentualnie w mopsie. Babska u nas na slasku to babska a jak gile z nosa nazywacie u siebie nas nie interesuje.

Gość30.08.2017 13:00

Mateusz, ładnie to tak tyłem stawać do zdjęcia?

Mm30.08.2017 11:57

Alienacja rodzinna?
Nawet gdyby to co to za ojciec który dochodzi swoich praw do dziecka będąc pijanym??

józwa30.08.2017 10:56

Mogła sobie dać jeszcze więcej dzieci z nim zrobić i wracać do niego po tym jak nie raz robił jej łomot po pijanemu. Miłość mu wszystko wybaczy.

Oberschlesien30.08.2017 10:33

Do "po"- Babska zawsze sa poszkodowane i dobre w mediach.

Babska to Ty masz w nosie mozesz je sobie wyciagać palcem , szacunek do kobiet poproszę.
Do "Przemysław" -A co jeśli matka miesiącami izolowała dziecko od ojca?
prawdopodobnie zaszła tu Alienacja rodzicielska...

Alienacja - biedny tatuś , mógł , wiecej wypić alkoholu wtedy byłaby , Alienacja rodzicielska lepiej postrzegana przez takich jak Ty .

po30.08.2017 10:08

Babska zawsze sa poszkodowane i dobre w mediach.

Janusz30.08.2017 9:06

No jak zwykle matka jest rewelacyjna w oczach mediów, a gość pewnie załamy.

Pokaż wszystkie opinie (10)