Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
30 sierpnia 2017

Happening na drodze pomiędzy Jastrzębiem a Wodzisławiem

Happening na drodze pomiędzy Jastrzębiem a Wodzisławiem
fot. JastrzebieOnline

Daj odcisk swojego kciuka,  jeśli jesteś za modernizacją Drogi Wojewódzkiej 933. Akcja pod nazwą „Jesteś na tak, postaw swój znak" jest przeprowadzana dzisiaj na drodze łączącej Jastrzębie z Wodzisławiem. 

W środę przeprowadzana jest niecodzienna akcja. Wszyscy jadący DW 933 mogą wyrazić swoje poparcie dla jej remontu. Happening spotyka się z pozytywnym odbiorem przez  kierowców. 

- Dzisiaj chcemy zwrócić uwagę na potrzebę modernizacji tej ważnej dla nas drogi. Użytkownicy DW 933, szczególnie mieszkańcy Mszany, Wodzisławia i Jastrzębia deklarują poparcie dla naszej akcji. Apel o remont wraz z odbitymi kciukami kierowców i pasażerów zostanie złożony w Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach, który wkrótce będzie podejmować decyzję o ewentualnym  przyznaniu środków na remont - wyjaśnia wójt gminy Mszana Mirosław Szymanek. 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Do Erwin 31.08.2017 3:47

Erwin włącz myślenie bo myślenie nie boli mają twój jeden odcisk palca a nie całą dłoń i nie mają danych osobowych z tego odcisku palca a tak poza tym to chyba coś masz na sumieniu skoro tak myślisz

abc30.08.2017 20:47

JEstem za, ale razem z zakazem poruszania sie zdezelowanymi, przeladowanymi ciezarowkami, ktore rozwala ta droge w miesiac.

Do szeryf30.08.2017 19:55

Dostałeś małpiego rozumu czy jesteś człekopodobną istotą o małpim rozumie? Stawiam na to drugie. Ale takich jak ty jest sporo. Jak on z czegoś nie korzysta to natychmiast to niszczy. Małpa spytana dlaczego ma pchły, wskaże winną inną małpę. Naucz się sam prowadzić jakiś pojazd z przestrzeganiem obowiązujących zasad a potem wskazuj na innych. Nie umiesz jeździć, bo widziałem jak wyprzedzasz na podwójnej ciągłej, przekraczasz szybkość i zachowujesz się tak jakbyś nie był człowiekiem tylko małpą. Przeczytaj wiersz "Małpa w kąpieli". To o tobie.

wojtek30.08.2017 18:58

Jechałem dziś 933 na A1 i nikogo nie było, ciekawe gdzie niby stali Ci akcjonariusze odciskowi.

Oko proroka30.08.2017 15:36

Po co kciuk cała dłoń urzędnicy państwowi biorą kasę mają argumenty niech to załatwią po to zostało wybrani

erwin30.08.2017 15:23

Daj odcisk palca linie papilarne i na komendzie już jesteś w archiwum , nieżle to sobie wymyślili

ktosiek30.08.2017 14:53

@szeryf
Odłączmy się też od autostrady. Zlikwidujmy E-3, Rbusa, Z-11, Drabasa ( całe szczęście, że nie ma już kolei). A najlepiej całkiem się zamurujmy. Ty tak poważnie szeryf?

Pokaż wszystkie opinie (9)