Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
31 sierpnia 2017

Miał dopalacze i wyzywał policjantów

Miał dopalacze i wyzywał policjantów
fot. KMP Jastrzębie

Na widok mundurowych zaczął uciekać. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie dopalacze. Jednak to nie wszystkie jego przewinienia, gdyż 29-latek wyzywał policjantów. Grozi mu rok więzienia

W poniedziałek około godziny 19.20, podczas patrolowania ulicy Śląskiej, policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok zmienił kierunek marszu. Kiedy mundurowi wezwali go do zatrzymania się, mężczyzna zaczął uciekać i przerzucił swoją torbę za ogrodzenia jednej z firm. Jednakże już po chwili został zatrzymany przez stróżów prawa.

- W trakcie czynności mężczyzna był agresywny, nie zamierzał podporządkować się żadnemu z wydawanych przez mundurowych poleceń i zaczął ich obrażać twierdząc przy tym, że nic mu nie mogą zrobić. W efekcie 29-letni jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania stróże prawa znaleźli przy mężczyźnie dopalacze. Przejęte środki zostaną poddane analizie w laboratorium, w celu określenia ich dokładnego składu. Od wyników badania będzie teraz zależało dalsze postępowanie w tej sprawie i sformułowanie konkretnych zarzutów. Za znieważenie stróżów prawa grozi mu rok więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
smolka03.09.2017 21:25

Przezywanie nic boli niech ci diabeł łeb ogoli ! xD

Znany wszystkim01.09.2017 10:42

To znany diler ze slaskiej. Mam nadzieję, że pójdzie siedzieć przynajmniej na kilka lat!!

Ojciec01.09.2017 7:10

Nawet jak nie ma przepisów na walkę ze sprzedawcami dopalczy bo rząd zajmuje się polityką a nie zagrożeniem, to trzeba likwidować miejsca w których można kupić truciznę. Pierwsze ostrzeżenie do zniszczenie punktu i naruszenie całości sprzedającego. Nie może być pobłażania. Giną dzieciaki.

Marek31.08.2017 23:00

Moje zdanie - popieram w 100% to zmora dzisiejszych czasów, niema na to narkotestów, można je kupić swobodnie na necie jako np. płyn do czyszczenia felg, po prostu masakra. Trzeba z tym walczyć i zaostrzyć kary na maxa. Nasze dzieci są zagrożone, nawet nie wyobrażacie sobie jak!!!

Moje zdanie31.08.2017 10:28

Za dopalacze 25 lat ciężkich robót. Nie musi ich przeżyć. Nie ma wytłumaczenia, dla takich debili. Trzeba ich skasować.

Gość31.08.2017 9:48

A co na to seboc