Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
31 sierpnia 2017

Miał dopalacze i wyzywał policjantów

Miał dopalacze i wyzywał policjantów
fot. KMP Jastrzębie

Na widok mundurowych zaczął uciekać. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie dopalacze. Jednak to nie wszystkie jego przewinienia, gdyż 29-latek wyzywał policjantów. Grozi mu rok więzienia

W poniedziałek około godziny 19.20, podczas patrolowania ulicy Śląskiej, policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok zmienił kierunek marszu. Kiedy mundurowi wezwali go do zatrzymania się, mężczyzna zaczął uciekać i przerzucił swoją torbę za ogrodzenia jednej z firm. Jednakże już po chwili został zatrzymany przez stróżów prawa.

- W trakcie czynności mężczyzna był agresywny, nie zamierzał podporządkować się żadnemu z wydawanych przez mundurowych poleceń i zaczął ich obrażać twierdząc przy tym, że nic mu nie mogą zrobić. W efekcie 29-letni jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania stróże prawa znaleźli przy mężczyźnie dopalacze. Przejęte środki zostaną poddane analizie w laboratorium, w celu określenia ich dokładnego składu. Od wyników badania będzie teraz zależało dalsze postępowanie w tej sprawie i sformułowanie konkretnych zarzutów. Za znieważenie stróżów prawa grozi mu rok więzienia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mężczyzna napadł na aptekę na osiedlu Zofiówka Mężczyzna napadł na aptekę na osiedlu Zofiówka

Sąd aresztował na trzy miesiące dilerów dopalaczy Sąd aresztował na trzy miesiące dilerów dopalaczy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
smolka03.09.2017 21:25

Przezywanie nic boli niech ci diabeł łeb ogoli ! xD

Znany wszystkim01.09.2017 10:42

To znany diler ze slaskiej. Mam nadzieję, że pójdzie siedzieć przynajmniej na kilka lat!!

Ojciec01.09.2017 7:10

Nawet jak nie ma przepisów na walkę ze sprzedawcami dopalczy bo rząd zajmuje się polityką a nie zagrożeniem, to trzeba likwidować miejsca w których można kupić truciznę. Pierwsze ostrzeżenie do zniszczenie punktu i naruszenie całości sprzedającego. Nie może być pobłażania. Giną dzieciaki.

Marek31.08.2017 23:00

Moje zdanie - popieram w 100% to zmora dzisiejszych czasów, niema na to narkotestów, można je kupić swobodnie na necie jako np. płyn do czyszczenia felg, po prostu masakra. Trzeba z tym walczyć i zaostrzyć kary na maxa. Nasze dzieci są zagrożone, nawet nie wyobrażacie sobie jak!!!

Moje zdanie31.08.2017 10:28

Za dopalacze 25 lat ciężkich robót. Nie musi ich przeżyć. Nie ma wytłumaczenia, dla takich debili. Trzeba ich skasować.

Gość31.08.2017 9:48

A co na to seboc