Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-5°
31 sierpnia 2017

Aerobik dla Ady - ćwiczenia charytatywne

Aerobik dla Ady - ćwiczenia charytatywne
fot. JastrzebieOnline.pl

Od 1 września rusza aerobik w wodzie na basenie „Laguna”. W piątek będzie można przez trzy godziny pląsać w wodzie, dochód z biletów zostanie przeznaczony na rehabilitację małej mieszkanki Jastrzębia - Ady. 

Inicjatorką wodnego maratonu jest Eliza Jasińska, która serdecznie zaprasza wszystkich do wzięcia w nim udziału. Początek o godzinie 17:00. Każdy ćwiczy, tyle, ile da rady. W wodzie można dokazywać aż do godziny 19:00. Przewidziane są ćwiczenia m.in. z makaronami, ciężarkami. Ma być też niespodzianka - nowy instruktor. A na sam koniec przewidziano losowanie nagród.

Zamiast biletu będzie obowiązywała wrzuta do puszki, ale nie mniej niż 15 zł. Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na rehabilitację chorej dziewczynki Ady Gazdy. Można też przynieść plastikowe korki, których zbiórka również pozwala zebrać środki niezbędne na leczenie Ady.

Więcej o ćwiczeniach tutaj

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Frupek31.08.2017 20:26

Na uchodzcow zbiera sie kase,a na nasze dzieci nakretki,Fajnie :/

Olafur31.08.2017 11:47

Co łaska ale nie mniej niż..