Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
1 września 2017

Pijana kobieta weszła wprost pod koła samochodu

Pijana kobieta weszła wprost pod koła samochodu
fot. JastrzebieOnline.pl

Pijana kobieta weszła wprost pod nadjeżdżający samochód. W organizmie miała ponad półtora promila alkoholu. Została odwieziona do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w czwartek, około godziny 5:20 na ulicy Pszczyńskiej. Z ustaleń znajdujących się na miejscu policjantów wynika, że do potrącenia doszło, kiedy kobieta przebiegała przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

- W wyniku wtargnięcia pod koła volkswagena, 53-latka doznała złamania pierwszego kręgu szyjnego, złamanie nosa, ranę głowy, złamanie kości strzałkowej prawej oraz licznych otarć naskórka. Badanie alkomatem wykazało, że jastrzębianka miała w organizmie ponad półtora promila. Kierowca osobówki był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Gość03.09.2017 14:23

Pewnie menelka albo patola z przyjazni czy szerokiej.

stefek01.09.2017 17:13

Wy naprawde jestescie tepi Wystarczy dobrze popic dzien wczesniej i taki wynik wyjdzie Ja sam dobrze popiłem od 15 do 23 i rano miałel 2,78

Gość01.09.2017 9:14

Godzina 5:20, więc może spieszyła się do roboty.

seboc 01.09.2017 7:40

1,5 promila to ja stale mam, nic nadzwyczajnego..

seboc01.09.2017 7:27

Nic, tylko wodke pic. Takie miasto.

@Dowod

1,5 promila - babka dopiero zaczela

dowód01.09.2017 7:04

To dowód na szkodliwość alkoholu w nadmiarze. Gdy przestaje się panować nad sobą, skutki mogą być tragiczne.