Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
1 września 2017

Można głosować na inwestycję. Mieszkańcy wybierają pomiędzy 9. projektami

Można głosować na inwestycję. Mieszkańcy wybierają pomiędzy 9. projektami
fot. Robert Sitek

Jastrzębianie zdecydują czy chcą toru dla rolkarzy, rozbudowy ścieżek rowerowych,  a może instalacji nowoczesnego oświetlenia na al. Jana Pawła II i Józefa Piłsudskiego.  To tylko cześć pomysłów, jaka wpłynęła do magistratu w ramach konkursu TERAZ Jastrzębie DECYDUJE. 

Aż 21 pomysłów wpłynęło na konkurs ogłoszony przez prezydenta miasta TERAZ Jastrzębie DECYDUJE. Pomyślną weryfikacje przeszło 9 z nich, są to: Rozbudowa ścieżek rowerowych. Instalacja nowoczesnych mebli miejskich w centrum miasta. Budowa toru dla rolkarzy na alejach przy ul. Pomorskiej i Kaszubskiej. Budowa street workout park oraz parkour park w Zespole Szkół nr 2. Instalacja samoobsługowych stacji do napraw rowerów. Park dla dzieci w Jarze Południowym. Murale na miejskich budynkach. Dolina Mikołaja - iluminacje w Parku Zdrojowym. Instalacja nowoczesnego, kolorowego doświetlenia alei Piłsudskiego i alei Jana Pawła II.

- Miło jestem zaskoczona tak dużym zainteresowaniem konkursem. Zachęcam do głosowania. Pomysł najwyżej oceniony przez mieszkańców zostanie zrealizowany – mówi prezydent Anna Hetman.

O tym, który pomysł zwycięży zdecydują mieszkańcy, głosując tutaj. Kupon będzie można też znaleźć w najbliższym wydaniu gazety „Jastrząb” (wypełniony należy wrzucić do urny w holu Urzędu Miasta). Głosowanie potrwa do 15 września. Szczegółowe informacje można uzyskać również dzwoniąc pod numer telefonu 32 4785240.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto porządkuje tereny inwestycyjne Miasto porządkuje tereny inwestycyjne

Jest nowe logo Miasta Jastrzębie-Zdrój (video) Jest nowe logo Miasta Jastrzębie-Zdrój (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
gość04.09.2017 15:21

Ręce opadają jak się was czyta. Pisowskie pierdoły. Jak PO odejdzie to Pisiory wam pokażą gdzie wasze miejsce. Matusiak i jego nieudacznicy już doprowadzają do zwolnień ludzi nie mających nic wspólnego z polityką. Za Janeckiego nic nie było a teraz już czeka w kolejce żeby z pisiorami objąć miasto i zniszczyć to czego nie dokończył. Jesteście żenujący.

gość03.09.2017 20:59

Ręce opadają jak słyszę o Hetmanowej. Jej tylko pierdoły w głowie. W Żorach powstało tyle miejsc pracy a u nas nic, pani Anna i jej świta się bawi i wymyśla różne dupsy żeby ludzi zaskoczyć!!!! Niech już kończą tą kadencję, zgaszą światło i opuszczą budynek!!!

gość03.09.2017 17:16

Za PRL ludzie się mieli lepiej niż za rządów PO. Ci z PO i ich rodziny mieli się super. Reszta to biedacy. Dobrze, że teraz warunki życia ludzi się polepszą dzięki PiS!!

Do jes03.09.2017 11:13

To raczej dal foczek. Chyba, że gustujesz w obtłuszczonych fokach :=)

gość03.09.2017 9:42

Na plaży mogła zrobić piknik z PRL, a nie zabierać miejsca parkingowe pod galerią. Mogła też zrobić wybieg dla psów i spacerownik dla wszystkich pracowników.

gosc do gość01.09.2017 18:06

a ty co?? obrazony sebix?? tak tak polaczki biedaczki ktore nie umieja nic uszanowac

jes01.09.2017 14:35

ja mam pomysł - plaża dla fok, najlepiej na Rondzie Centralnym.

Pokaż wszystkie opinie (23)