Lista nr 18 - Koalicja Anny Hetman

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
x
4 września 2017

Jastrzębianie w wieku 8-16 lat zdemolowali windę

Jastrzębianie w wieku 8-16 lat zdemolowali windę
fot. KMP Jastrzębie

Na zakończenie wakacji dziesięciu nieletnich zdemolowało windę w bloku przy ul. Turystycznej. Winda została wyłączona z użytku, gdyż korzystanie z niej mogło zagrażać życiu i zdrowiu mieszkańców. Losami każdej z osób zajmie się teraz sąd rodzinny.

W niedzielę, tuż po godzinie 15.30, mieszkaniec bloku przy ul. Turystycznej zgłosił na Komendę Miejską Policji, że grupa dzieci demoluje windę. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres.

- Nieletni na widok mundurowych zaczęli uciekać, jednakże już po chwili wszyscy zostali zatrzymani. 10 młodych mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, to chłopcy w wieku od 8 do 16 lat i dwie dziewczyny w wieku 11 i 12 lat. Na miejsce przybył również pracownik pogotowia dźwigowego, aby sprawdzić stan techniczny windy. Okazało się, że zniszczeniu uległy elementy drzwi przesuwnych. Winda została wyłączona z użytku, gdyż uszkodzenia były na tyle poważne, że korzystanie z niej mogło zagrażać życiu i zdrowiu mieszkańców. Nieletni trafili do komendy. Po sporządzeniu niezbędnej dokumentacji, każda z osób została odebrana z jednostki przez swoich rodziców. To jednak nie koniec nieprzyjemności, z jakimi będą musieli się zmierzyć. Nastolatków czeka jeszcze sprawa w sądzie, gdzie rozstrzygnie się ich dalszy los – informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Policja podkreśla, że na uznanie i podziękowania zasługuje wzorowa, obywatelska postawa 54-letniego mieszkańca Jastrzębia-Zdroju, który skutecznie zareagował na przejaw łamania prawa i natychmiast wezwał policję.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania Narkotyki na Wielkopolskiej. Kolejne zatrzymania

Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego Internauci pomogli odnaleźć poszukiwanego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (23)
Gość07.09.2017 6:43

Mieszkam na turystycznej i od razu domyśliłam się o którą ulicę chodzi. Wstyd ale cóż. Co do młodego gówniarza "sapera " to rodzicom należy się solidne wpier.... Gówniarz chodzi po ulicy i straszy młodsze dzieci a jak mu się zwróci uwagę to on straszy ojcem i jego kumplami. Powinni go zamknąć w tej zepsutej windzie na jakiś czas to może by się troszkę ogarnął. Masakra.

saper05.09.2017 9:06

saper powiadasz /? znam tego patola i tych kumpli czesto widuje moze czas najwyzszy zeby przez przypadek mu sie komora nosowa złamała na jakis czas?

Wasabi05.09.2017 8:38

To nie ulica Turystyczna tylko Terrorystyczna.

do Kabin 05.09.2017 8:26

Dzieci KODziarzy to dzieci mądre, bo mają mądrych rodziców. Dzieci wierzące w obiecanki oszukującej partii, mogły rozwalić windę, bo przecież rodzice mają forsę z 500+. Wierzą też w bajki o mgle, i szczęściu. Już i kościół odwraca się od tych oszustów. A ty nadal tkwisz w marzeniach

Rr05.09.2017 0:12

Do Gość o 20:30 na przyjaźni i szerokiej mieszkają też normalni ludzie więc im nie ubliżaj i nie odnoś się do stereotypów.

do Adi04.09.2017 22:42

Oki. Polujemy na "sapera". Informacje o nim już mamy od mamy.

Kabin04.09.2017 21:07

Dzieci KODziarzy są źle wychowane, bo są z trudnych rodzin.

Pokaż wszystkie opinie (23)