Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°16°
6 września 2017

Pędził przez miasto mając 120 km/h na liczniku

Pędził przez miasto mając 120 km/h na liczniku

Kolejny pirat drogowy zatrzymany przez policję. Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego poruszał się po ulicach Jastrzębia z prędkością ponad 120 km /h. Kierowca został pozbawiony prawa jazdy na 3 miesiące. 

O poważnych następstwach brawurowej jazdy przekonał się właśnie 23-letnia mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. Podczas wykonywanego na ulicy Pszczyńskiej pomiaru prędkości, kierujący vokswagenem golfem miał na liczniku 120 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 70 km/h.

- Mężczyzna został ukarany 500-złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi. Wkrótce też starosta wyda decyzję, na mocy której 23-latek pożegna się z prawem jazdy na 3 miesiące - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji Seria pijanych kierowców. Wpadli w ręce policji

Znowu niesprawny autokar z dziećmi. Był problem z hamulcem Znowu niesprawny autokar z dziećmi. Był problem z hamulcem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
seboc07.09.2017 18:38

IPA to jest jak kiedyś wizytówka. Wszystko możesz robić co ci się podoba zawsze dostaniesz pouczenie. !

szanowni policjanci od siedmiu boleści.07.09.2017 13:20

Wpadnijcie też czasem na obwodnice to macie takiego delikwenta co 15 minut no tylko że w Niezabudowanym nie możecie prawka zabrać i to was trzyma z dala od pochwał.

A jeszcze 23 sierpnia rano po 7:00 stała policja z alkomatem przy kościele na Górnym. Policjant i policjantka. Czemu auta z naklejką IPA były puszczane "poza kolejnością" i bez dmuchanka?

Gość07.09.2017 9:23

Szmelcwagen w mieście

smołka 06.09.2017 22:13

Bedzie jezdził bez

kierowca kat.B06.09.2017 16:37

Pewnie się śpieszył do pracy i tak szybko jechał przez miasto.

kundzia06.09.2017 16:36

Wieśwagen przyjechał do miasta

Dlaczego taka mała kara? 06.09.2017 16:08

Słaba kara. A jak by kogoś potrącił? A jak ponownie siądzie za kierownicą, mimo zakazu? A jak będzie kontrolowany czy nie łamie prawa i kieruje pojazdem bez uprawnień. Co będzie jak będzie w tym czasie prowadził? Kara chłosty? Może prywatnie taka kara. Po 3 miesiącach powinien przymusowo odbyć kolejny kurs na prawo jazdy, potem bardzo trudny egzamin z szczegółowymi pytaniami, gdzie można z jaką szybkością. No i egzamin z jazdy. Drobne uchybienie i nowy kurs. Często widuję PSP .... i ma wrażenie, że to jakieś matoły.