Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
6 września 2017

Pędził przez miasto mając 120 km/h na liczniku

Pędził przez miasto mając 120 km/h na liczniku

Kolejny pirat drogowy zatrzymany przez policję. Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego poruszał się po ulicach Jastrzębia z prędkością ponad 120 km /h. Kierowca został pozbawiony prawa jazdy na 3 miesiące. 

O poważnych następstwach brawurowej jazdy przekonał się właśnie 23-letnia mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. Podczas wykonywanego na ulicy Pszczyńskiej pomiaru prędkości, kierujący vokswagenem golfem miał na liczniku 120 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 70 km/h.

- Mężczyzna został ukarany 500-złotowym mandatem oraz 10 punktami karnymi. Wkrótce też starosta wyda decyzję, na mocy której 23-latek pożegna się z prawem jazdy na 3 miesiące - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Policja apeluje o ostrożność na drogach Uwaga! Policja apeluje o ostrożność na drogach

Kierował bez prawa jazdy, pasażer miał narkotyki Kierował bez prawa jazdy, pasażer miał narkotyki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
seboc07.09.2017 18:38

IPA to jest jak kiedyś wizytówka. Wszystko możesz robić co ci się podoba zawsze dostaniesz pouczenie. !

szanowni policjanci od siedmiu boleści.07.09.2017 13:20

Wpadnijcie też czasem na obwodnice to macie takiego delikwenta co 15 minut no tylko że w Niezabudowanym nie możecie prawka zabrać i to was trzyma z dala od pochwał.

A jeszcze 23 sierpnia rano po 7:00 stała policja z alkomatem przy kościele na Górnym. Policjant i policjantka. Czemu auta z naklejką IPA były puszczane "poza kolejnością" i bez dmuchanka?

Gość07.09.2017 9:23

Szmelcwagen w mieście

smołka 06.09.2017 22:13

Bedzie jezdził bez

kierowca kat.B06.09.2017 16:37

Pewnie się śpieszył do pracy i tak szybko jechał przez miasto.

kundzia06.09.2017 16:36

Wieśwagen przyjechał do miasta

Dlaczego taka mała kara? 06.09.2017 16:08

Słaba kara. A jak by kogoś potrącił? A jak ponownie siądzie za kierownicą, mimo zakazu? A jak będzie kontrolowany czy nie łamie prawa i kieruje pojazdem bez uprawnień. Co będzie jak będzie w tym czasie prowadził? Kara chłosty? Może prywatnie taka kara. Po 3 miesiącach powinien przymusowo odbyć kolejny kurs na prawo jazdy, potem bardzo trudny egzamin z szczegółowymi pytaniami, gdzie można z jaką szybkością. No i egzamin z jazdy. Drobne uchybienie i nowy kurs. Często widuję PSP .... i ma wrażenie, że to jakieś matoły.