Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 września 2017

Fałszywy alarm. Nikomu nic się nie stało

Fałszywy alarm. Nikomu nic się nie stało
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Klienci jednej z galerii handlowej przyzwyczajają się do tego, że ich zakupy mogą być przerwane, a oni ewakuowani. Wszystko to w trosce o ich bezpieczeństwo. 

W sobotę, około godziny 9:30, przed galerię handlową znajdującą się przy ulicy Podhalańskiej przyjechały cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Klientów ewakuowano. Sprawcą całego zamieszania były czujniki dymu, które wykryły potencjalne zagrożenie i automatycznie zaalarmowały strażaków. Po sprawdzeniu budynku wszystko powróciło do normy. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Obowiązuje pierwszy stopień alarmowy Uwaga! Obowiązuje pierwszy stopień alarmowy

Spodziewany nalot wrogiego samolotu Spodziewany nalot wrogiego samolotu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Tic11.09.2017 13:58

właściciel galerii powinien płacić za każdą taka akcje bo tego jest za dużo to nie był jednorazowy przypadek. Brać za tyłek właściciela i niech płaci a on niech sobie wyjasnia sprawę z monterami instalacji... chyba mu to jakies kaziki robiły. Płać i płacz

rozum11.09.2017 12:58

nie lepeij szybko sprawdzić niż tyle strazy sprowadzać na akcje, której de facto nie ma. NIGDY przenigdy nie było w galerii pożaru, za to fałszywych akcji od groma.

gosc 11.09.2017 10:20

znowu?? co to za szopka, co chwila alarm