Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
11 września 2017

Fałszywy alarm. Nikomu nic się nie stało

Fałszywy alarm. Nikomu nic się nie stało
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Klienci jednej z galerii handlowej przyzwyczajają się do tego, że ich zakupy mogą być przerwane, a oni ewakuowani. Wszystko to w trosce o ich bezpieczeństwo. 

W sobotę, około godziny 9:30, przed galerię handlową znajdującą się przy ulicy Podhalańskiej przyjechały cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Klientów ewakuowano. Sprawcą całego zamieszania były czujniki dymu, które wykryły potencjalne zagrożenie i automatycznie zaalarmowały strażaków. Po sprawdzeniu budynku wszystko powróciło do normy. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Tic11.09.2017 13:58

właściciel galerii powinien płacić za każdą taka akcje bo tego jest za dużo to nie był jednorazowy przypadek. Brać za tyłek właściciela i niech płaci a on niech sobie wyjasnia sprawę z monterami instalacji... chyba mu to jakies kaziki robiły. Płać i płacz

rozum11.09.2017 12:58

nie lepeij szybko sprawdzić niż tyle strazy sprowadzać na akcje, której de facto nie ma. NIGDY przenigdy nie było w galerii pożaru, za to fałszywych akcji od groma.

gosc 11.09.2017 10:20

znowu?? co to za szopka, co chwila alarm