Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
13 września 2017

Policjanci przejęli 9 gramów narkotyków

Policjanci przejęli 9 gramów narkotyków
fot. JastrzebieOnline.pl

Posiadacze amfetaminy zostali zatrzymani przez policję. Mężczyzna miał przy sobie 2 gramy narkotyków, kobieta - 7.  O ich losie zdecyduje sąd. 

Podczas sobotniego, nocnego patrolu policjanci wylegitymowali i przeszukali 24-letniego mężczyznę i 24-letnią kobietę. Jak się okazało oboje mieli przy sobie narkotyki, których posiadanie jest niezgodne z prawem.

- około godziny 2.20 podczas patrolowania ulicy Pomorskiej stróże prawa zauważyli mężczyznę, który na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać, wobec czego policjanci przystąpili do legitymowania. W trakcie kontroli osobistej 24-latka, mundurowi znaleźli lufkę z białym proszkiem. Jak się okazało - łączna waga zabezpieczonej amfetaminy wyniosła ponad 2 gramy. Z kolei kilka godzin później, również na ulicy Pomorskiej policjanci wylegitymowali kobietę. W trakcie kontroli osobistej 24-latki mundurowi znaleźli sześć woreczków foliowych z białym proszkiem o łącznej wadze ponad 7 gram. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

O losie zatrzymanych zdecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Wnuczek (znowu) zaatakował Uwaga! Wnuczek (znowu) zaatakował

Ukradł kobiecie portfel z tysiącem złotych Ukradł kobiecie portfel z tysiącem złotych

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Anonim SJZ13.09.2017 19:19

Za pare set złotych i 100% anonimowość ludzie by wydali wszystkich co obracają towarem tylko społeczeństwo boi sie problemów które mogą miec miejsce po wydaniu dillerow . Na moje tak powinna policja zrobić i był by święty spokój z tym głównem ktore rozprowadzają bandyci ...!!!!!

Matkaka13.09.2017 16:53

A czy przypadkiem nie jest to tak, że policjant - mężczyzna nie ma prawa przeszukać - dotykać kobiety?

Do Gość o 15:0413.09.2017 16:15

Och, naiwny, nawiny ! Chyba zupełnie nie znasz tego bandyckiego światka. Ten kto rozprowadza narkotyki tym co je sprzedają nie jest hurtownikiem. To pośrednik. Na hurtowników polują nie tylko policjanci.

Gość13.09.2017 15:04

Antynar, hurtownicy nie są daleko, dostawy towaru muszą mieć ciągłość. Problem z ich namierzeniem wynika z bardziej prozaicznych powodów.

antynar13.09.2017 12:39

Ale z was głupie goście. Hurtownicy są daleko. To długi łańcuszek dilerski. Złapanego hurtownika powinno się odstrzelić "podczas próby ucieczki". Bez żadnej litości. Hurtownik to morderca. Taki sam jak każdy bandyta. Pomóżcie policji zamiast pisać bzdury.

NIE13.09.2017 12:36

Za amfę kapota.

Gość 8:1813.09.2017 9:04

Jak zamkną hurtowników to policjanci stracą pół etatu ;)

Pokaż wszystkie opinie (9)