Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
14 września 2017

20 tysięcy do wzięcia. Każdy może zdobyć pieniądze

20 tysięcy do wzięcia. Każdy może zdobyć pieniądze
fot. JastrzebieOnline.pl

Jeśli chcecie rozpocząć własną działalność gospodarczą to możecie na ten cel zdobyć 20 tysięcy złotych bezzwrotnego dofinansowania. Jest jednak warunek - musicie być osobami bezrobotnymi. 

Co trzeba zrobić, aby uzyskać pieniądze? Wystarczy udać się do Powiatowego Urzędu Pracy i wypełnić odpowiedni wniosek, w którym będzie opisana, jaką działalność chcecie podjąć. Nabór dokumentów będzie trwał w terminie 18-26 września.

- Maksymalna kwota dotacji, o jaką można wnioskować, wynosi 20 000 zł. Osoby bezrobotne zainteresowane otrzymaniem jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności, przed złożeniem wniosku proszone są o kontakt z doradcami klienta - informuje Powiatowy Urząd Pracy.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu? Powstanie Międzynarodowe Centrum Innowacji, Nauki i Biznesu?

Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym? Co dalej z budynkiem Łazienek III w Parku Zdrojowym?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (17)
gosc18.09.2017 14:27

takie pytanie, po co sa zyranci do wziecia kasy z urzedu??? czy to jest po to jak dzialalnosc upadnie przed uplynieciem roku a delikwent nie ma z czego tego splacic? jesli tak to moim zdaniem jest to glupota bo wystarczy utrzymac biznez i placic tylko zus co i tak wyjdzie mniej niz ta cala "pozyczka"

Platnik haraczy Polsce16.09.2017 22:25

Wniosek?!?!??!??
Blagam
Potrzebna jest dokumentacja potwierdzającą dotychczasowy przebieg kariery.
Dwóch żyrantów
Business plan wyliczony przez księgowego . faktury proforma na całą kwotę która się chce uzyskać.i kilka jeszcze dokumentów .
Zrezygnowałem po trzech tygodniach ubiegania się i 18000 na rozpoczęcie działalności.kpina

andrea16.09.2017 20:15

Mam nadzieję, że dni urzędu pracy są policzone

Mopek15.09.2017 20:54

Wypelnianie tego wniosku to jakas paranoja. Kilka lat temu bralem te pieniazki i nie bylo taliego problemu z tym wnioskiem.

gość15.09.2017 20:22

Dawali kasę nie raz. Ludzie wzięli kasę, prowadzili działalność przez rok i koniec. Kasy nie musieli zwracać. To jest marnotrawstwo i skierowane do kombinatorów.

maniek15.09.2017 19:40

taaaaaa. kilka ładnych lat temu znajoma tez wzieła takie cos na rozpocięcie wlasnej działalnosci-to był sklep spozywczy mały jednoosobowy rodzice jej pomagali z towarem transport- szło jej nawet dobrze lecz decyzja urzedu miasta jastrzebia w odl. ok 200 m powstała biedronka i co sklep padl bo konkurencja sprzedaje taniej -lecz jakie produkty g.....it nic polskiego -wiec po co dawac kase jak potem pozwala sie obok powstawac molochom a ten mały upada.

Marek15.09.2017 15:36

Do diabła z tym urzędem

Pokaż wszystkie opinie (17)