Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
15 września 2017

Dzisiaj policjanci sprawdzają czy macie zapięte pasy

Dzisiaj policjanci sprawdzają czy macie zapięte pasy
fot. Policja.pl

W piątek policjanci szczególnie sprawdzają, czy osoby podróżujące samochodami mają zapięte pasy. Uwadze mundurowych nie ujdzie również to, czy dzieci przewożone w samochodach mają zapewnione odpowiednie foteliki. 

Mundurowi informują, że zarówno kierowcy, jak i pasażerowie notorycznie łamią obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa w czasie jazdy.

- Mając na uwagę to, że naruszenie przepisu jazdy w pasach jest jedną z przyczyn wypadków. Od godziny 6.00 jastrzębscy stróże prawa prowadzą wzmożone kontrole drogowe, podczas których będą pouczać dzieci oraz rodziców o niebezpieczeństwach wynikających z faktu niestosowania pasów oraz fotelików. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych, dlatego przestrzegamy, że mundurowi nie będą pobłażliwi wobec tych, którzy będą łamać obowiązujące przepisy - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: Cracovia nie do pokonania Hokej: Cracovia nie do pokonania

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
smolka17.09.2017 20:45

Dzielni policjanci, gdy ich zobaczę na miesicie będę klękał i się kłaniał . BRAWO WY !!

seboc17.09.2017 18:17

Ja zawsze mam zapięty pas inaczej spadły by mi spodnie.

Gość17.09.2017 10:14

Policjanci w pocie czola zarabiaja na medale.

seboc16.09.2017 19:26

jezdze na rowerze bo jestem czescia roweru, ta na ktorej sa stopy, juz wiecie???:D

seboc16.09.2017 18:00

Ja tam dziennie jeżdżę na rowerze i jakoś zapiętych pasów nie posiadam, tyle razy widzę policje i ani razu nawet uwagi mi nie zwróciła ! Za co ja płacę podatki skoro im się nawet nie chce im się mnie zatrzymać ?