Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 15°12°
15 września 2017

Łukasz Kasza kandydatem na prezydenta miasta?

Łukasz Kasza kandydatem na prezydenta miasta?
fot. UM Jastrzębie

Jesienią przyszłego roku odbędą się wybory samorządowe. Największym zainteresowaniem cieszą się kandydaci na urząd prezydenta czy burmistrza. W Jastrzębiu podczas ostatniej sesji Rady Miasta padło już jedno nazwisko potencjalnego kandydata. 

Podczas środowej sesji nadzwyczajnej Rady Miasta, poświęconej kurnikowi w Bziu, część mieszkańców sołectwa odniosła się do osoby przewodniczącego Rady Miasta Łukasza Kaszy (PiS) w kontekście przyszłych wyborów samorządowych. 

-  Wieść gminna niesie, że będzie pan startował na urząd prezydenta w nadchodzących wyborach samorządowych. Czy zdaje pan sobie sprawę, że my również jesteśmy wyborcami, a na dodatek bardzo kreatywnymi? - mówiła jedna z przedstawicielek mieszkańców sołectwa.

Przewodniczący Rady Miasta Łukasz Kasza odnosząc się do tych informacji powiedział, że jeszcze nie podjął decyzji w sprawie kandydowania na urząd prezydenta miasta. Odmówił skomentowania słów tych mieszkańców Bzia, którzy krytycznie wyrazili się o jego ewentualnym starcie w wyborach.

Radny Łukasz Kasza pełni obecnie funkcję przewodniczącego Rady Miasta w Jastrzębiu-Zdroju. Jest członkiem Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość. Do Rady Miasta został wybrany po raz pierwszy w październiku 2011 roku, zastępując Grzegorza Matusiaka (PiS), któremu wyborcy powierzyli mandat poselski. Łukasz Kasza pochodzi z sołectwa Bzie i dwukrotnie startował z okręgu, w którym znajdowało się to sołectwo.  

Polub i udostępnij
Czytaj też

Łukasz Kasza drugim kandydatem na prezydenta Łukasz Kasza drugim kandydatem na prezydenta

To był rekord! Prawie 300 rowerzystów na starcie To był rekord! Prawie 300 rowerzystów na starcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (248)
Wolny człowiek23.02.2018 9:55

Znam Łukasza Kaszę i on mnie zna. Znam bo tak się złożyło , ale niema się czym chwalić. Słabo się orientuje we wszystkim. Za to chętnie wykonuje polecenia tych, którzy dają mu zarobić. W swoim towarzystwie udaje wielkiego znawcę wszystkich tematów. Osobnik zupełnie nieciekawy. Jest typem usłużnym. Nie nadaje się na prezydenta w ogóle. To stanowisko potrzebuje osoby, która wie co robi i ma pomysły. Łukasz tego niema. Czasami rzuci jakiś pomysł, ale zawsze okazuje się nietrafiony. Ale jest dumny, że jego zdjęcia wiszą na mieście. Ostatni kandydat na jakiekolwiek stanowisko w samorządzie.

Gość24.01.2018 19:11

Pamiętam jak Kaszaa latał za M-artą z maskotkami.Przez jakiś czas opierała mu się a potem poszło.Ani wyglądu ani w głowie.Nie nadaje się.Ale tu liczą się układy.

do Wolność23.01.2018 20:37

Jaki najgłupszy, jaki leniwy? Znasz Kaszę? Przecież on robi więcej niż pół armi.

Wolność23.01.2018 9:07

To trzeba by uczcić i zapisać do historii miasta czarnymi zgłoskami. Najgłupszy, leniwy cwaniak, który nic nie umie prócz lawirowania i kombinowania, wspierany przez podobnego mu Matusiaka zostałby prezydentem. Żaden człowieczek z PiS nie powinien być w zarządzie NASZEGO miasta. Ta partia i jego partyjni coraz bardziej odkrywają swoje zamiary. Partyjni to posłuszni poleceniom swego prezesa. Wiedzą, że muszą wykonywać polecenie i nawet się nie skrzywić. Prezes jest przekonany, że zanim umrze będzie wielbiony. Czasami udaje że jego podwładni robią coś bez rozkazu. A to nie jest prawda.

Al01.01.2018 11:26

Żadna osoba z PISu! Wybaczcnie, nie! Lud potrzebuje zgody, a PIS jednak to wyklucza. Ludzie myślcie.

mieszkaniec01.10.2017 10:40

nie komentuje, bo bracia bliźniacy jeszcze mu nie pozwolili się wypowiadać.

Kurka25.09.2017 0:42

Muszę Ci napisać, że głosowałam na PIS, bo bardzo chciałam "dobrych zmian" i nadal liczę na to, że Pan Jarosław zrobi porządek z jastrzębskim PIS-em, który w swoich działaniach bardzo mocno odbiega od idei partii.Przykro to mówić, ale Kasza jest tego najlepszym przykładem- ignorant! Dodam, nie zarabiam dużo, a i nie boję się zwolnienia z pracy:) Ja nie liczę na żadną pomoc partii tylko na swój rozum, co i Tobie mały, zastraszony i niedowartościowany człowieku polecam:)))

Pokaż wszystkie opinie (248)