Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 września 2017

Niedzielne wypadki na drogach. Poszkodowani odwiezieni do szpitala

Niedzielne wypadki na drogach. Poszkodowani odwiezieni do szpitala
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W niedzielę panowała fatalna pogoda. Obfite opady deszczu znacznie utrudniały poruszanie się na drogach. Na terenie Jastrzębia w tym dniu doszło do wypadków. 

Do wypadku, w którym poszkodowane osoby zostały wzięte do szpitala, doszło w sołectwie Bzie w niedzielę, około godziny 15:00. Według relacji świadków zdarzenia zderzyły się tam dwa samochody. Trzy osoby zostały zawiezione do szpitala. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Niepodległości.

Także w niedzielę ok. godziny 20:00 na ulicy Cieszyńskiej, a dokładnie skrzyżowanie z ulicą Żwirową doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W zderzeniu wzięły udział dwa samochody osobowe. Na miejsce przybył policyjny patrol, dwie Jednostki Ratownictwa Gaśniczego oraz ratownictwo medyczne. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wywalczyli podwyżki o 300 zł Wywalczyli podwyżki o 300 zł

300 tys. zł na jastrzębską pediatrię 300 tys. zł na jastrzębską pediatrię

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość18.09.2017 14:39

Niestety te głupie baby tak mają. Dziś na skrzyżowaniu koło targu była wyłączona sygnalizacja świetlna działało tylko pulsujące światło pomarańczowe czy jak kto woli żółte. A głupie baby zatrzymywały się na głównej drodze to jest ul. Podhalańskiej i czekały - chyba na orgazm bo na nic innego.

Tomasz 18.09.2017 8:55

Niedziela, nie-dzielni kierowcy.

Gość18.09.2017 7:28

Za wolno jeżdżą