Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
18 września 2017

Niedzielne wypadki na drogach. Poszkodowani odwiezieni do szpitala

Niedzielne wypadki na drogach. Poszkodowani odwiezieni do szpitala
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W niedzielę panowała fatalna pogoda. Obfite opady deszczu znacznie utrudniały poruszanie się na drogach. Na terenie Jastrzębia w tym dniu doszło do wypadków. 

Do wypadku, w którym poszkodowane osoby zostały wzięte do szpitala, doszło w sołectwie Bzie w niedzielę, około godziny 15:00. Według relacji świadków zdarzenia zderzyły się tam dwa samochody. Trzy osoby zostały zawiezione do szpitala. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Niepodległości.

Także w niedzielę ok. godziny 20:00 na ulicy Cieszyńskiej, a dokładnie skrzyżowanie z ulicą Żwirową doszło do groźnie wyglądającego wypadku. W zderzeniu wzięły udział dwa samochody osobowe. Na miejsce przybył policyjny patrol, dwie Jednostki Ratownictwa Gaśniczego oraz ratownictwo medyczne. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Zapisz się na bezpłatne badania Zapisz się na bezpłatne badania

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość18.09.2017 14:39

Niestety te głupie baby tak mają. Dziś na skrzyżowaniu koło targu była wyłączona sygnalizacja świetlna działało tylko pulsujące światło pomarańczowe czy jak kto woli żółte. A głupie baby zatrzymywały się na głównej drodze to jest ul. Podhalańskiej i czekały - chyba na orgazm bo na nic innego.

Tomasz 18.09.2017 8:55

Niedziela, nie-dzielni kierowcy.

Gość18.09.2017 7:28

Za wolno jeżdżą