Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
18 września 2017

Młoda jastrzębianka zbezcześciła grób. Robiła sobie zdjęcia

Młoda jastrzębianka zbezcześciła grób. Robiła sobie zdjęcia
fot. zdjęcie nadesłane

Jastrzębska licealistka postanowiła „uświetnić” urodziny swojego chłopaka wejściem na cmentarny krzyż. Położyła sie również na grobie, swoje „dokonania” uwieczniając na zdjęciach.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy nastolatka jest uczennicą jednego z jastrzębskich liceów. Najprawdopodobniej to Natalia D. Wraz z grupą znajomych pojechała do jednej z sąsiednich miejscowości, aby świętować 18. urodziny swojego chłopaka. Grupa młodych ludzi będąca pod wpływem alkoholu, wpadła na pomysł, aby udać się na cmentarz. Tam dziewczyna postanowiła wspiąć się na krzyż oraz położyć na grobie. Wszystko zostało udokumentowane zdjęciami.

Co grozi za takie niekonwencjonalne świętowanie urodzin? Kodeks karny, a dokładnie art. 262 mówi o tym, że za znieważenie miejsca spoczynku można pójść do więzienia na 2 lata lub otrzymać grzywnę.

Czy na jastrzębskim Cmentarzu Komunalnym zdarzają się takie sytuacje?

- Straż Miejska systematycznie patroluje rejon Cmentarza Komunalnego i w ostatnim czasie nie spotkała się z zachowaniami, które znieważają miejsce pochówku. Nikt też z mieszkańców nie zgłaszał takich sytuacji - mówi Andrzej Salamon, zastępca Komendanta Straży Miejskiej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Zdjęcia zdarzenia pojawiły się na snapchacie. My otrzymaliśmy je od oburzonego internauty.

- Dziewczyna definitywnie powinna ponieść konsekwencje za swoje czyny, a inne nastolatki powinni wziąć jej przypadek za cenną lekcję, jak nie należy się zachowywać - napisał internauta.

Sama zainteresowana również zabrała głos na temat tej sytuacji na jednym z portali społecznościowych.

- Jest mi bardzo wstyd. Pisze ten komentarz, aby przeprosić wszystkich, których uraziłam moimi niedojrzałymi głupotami. Nie znajduje słów, którymi mogłabym usprawiedliwić moje czyny - żałowała. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Światowy Dzień Sybiraka. Młodzież pamięta Światowy Dzień Sybiraka. Młodzież pamięta

Radni apelują do premier Beaty Szydło w sprawie krematorium Radni apelują do premier Beaty Szydło w sprawie krematorium

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (51)
jack06.10.2017 16:16

wy wszyscy się uderzcie w głowe bo to, co tu czytam przechodzi ludzkie pojęcie.Grzyby sami sobie zaslużyli na takie traktowanie bo wszystko im przeszkadza, plotkarskie babska też pewnie święte nie były w młodości a wyciągają czyjeś brudy i sami sobie dopisują scenariusz. Jej sprawa, to ona zle zrobiła, nie wy. i co wam da to że napiszecie hejt w sieci? ulży wam? do garów i mniej jadu w sieci bo już do reszty wam do glowy uderzyło wy- chwasty!

koko22.09.2017 23:56

A jadła kota o północy ? Jak nie to z sekty satanistów nie jest więc spoko, to tylko dopalacze , dragi czy tam alkohol....

Gość21.09.2017 17:27

Podobno juz jest na odwyku przymusowym :)

Gość19.09.2017 22:01

To ze ta laska chleje juz się nadaje co najmniej na kuratora sądowego. Rodzina niewydolna wychowaczo i tyle - takiego pijaka utrzymywać!

anonimowy19.09.2017 20:34

Katol katolem jest i będzie.. Dajcie dziewczynie spokój

Borygo 19.09.2017 17:14

Gdyby się położyła na moim grobie to bym Ją przytulił.

nina19.09.2017 12:05

Simon, jak to niczego nie zrobiła?! Rozumiem, że nie miałbyś nic przeciwko, żeby jaka zapita nieodpowiedzialna osoba profanowała groby twoich bliskich! Człowiek, który ma zasady i świętości, nie zrobi czegoś takiego nawet po pijaku. Obrzydliwe!

Pokaż wszystkie opinie (51)