Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
20 września 2017

Fatalne warunki na drogach - stłuczki i kolizje

Fatalne warunki na drogach - stłuczki i kolizje
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

We wtorek nadal panowały niekorzystne warunki atmosferyczne. Ciągłe opady deszczu powodowały utrudnienia na drogach, nie obyło się bez stłuczek i kolizji. 

We wtorek kierowcy poruszający się po jastrzębskich drogach borykali się z niełatwymi warunkami. Około godziny 18:00 na ulicy Ranoszka na wysokości nr 86 doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Samochody zjechały na pobocze nie powodując utrudnienia w ruchu. Na miejscu pojawił się policyjny patrol.

Godzinę później to jest około 19:00 na al. Piłsudskiego, na wysokości ulicy Katowickiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Według świadków zdarzenia, kierowca samochodu marki Hyundai nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i nie wyhamował przed zatrzymującym się przed pasami samochodem marki Renault. Efektem tego są dwa uszkodzone pojazdy. Nikomu nic się nie stało. Zablokowany został prawy pas ruchu. Mundurowi wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Dzisiaj od rana w Jastrzębiu pada deszcz. Zachowajcie ostrożność i uważajcie na drogach. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niebezpiecznie na drogach. Wina kierowców czy pieszych? Niebezpiecznie na drogach. Wina kierowców czy pieszych?

Uwaga! Nadal ślisko na drogach (video) Uwaga! Nadal ślisko na drogach (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Kierowca20.09.2017 16:41

Przy trochę gorszych warunkach na drodze, widać ile głupków jeździ po drogach. Nie zdają sobie sprawy, że mokra jezdnia i ograniczona widoczność musi spowodować ostrożniejszą jazdę. Ale brak czynnego rozumu nie pozwala na ostrożność. Po co nam kataklizm. Po co nam wojna. Wystarczy deszcz, troszkę mgły i ciemność. Kilka dni takiej pogody i głupcy wybiją się sami. Za nieostrożną jazdę w trudniejszych warunkach powinno się zabierać prawo jazdy i kierować na ponowny, trudny egzamin.