Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
20 września 2017

Jastrzębska Spółka Węglowa sponsoruje GieKsę

Jastrzębska Spółka Węglowa sponsoruje GieKsę
fot. Andrzej Klocek

Stało się to, na co od dawna czekali kibice GKS 1962 Jastrzębie - Jastrzębska Spółka Węglowa postanowiła zostać sponsorem GKS. Ciężka praca zespołu i znakomite wyniki zostały zauważone. 

„Jastrzębska” podjęła decyzję o współpracy z klubem, który w ostatnim czasie może się pochwalić sporymi sukcesami m.in. awansem do II ligi i dobrymi występami w rozgrywkach o Puchar Polski.

- Spółka dostrzegła również zaangażowanie klubu w szkolenie młodzieży. Współpraca Jastrzębskiej Spółki Węglowej z GKS 1962 Jastrzębie wpisuje się w filozofię oraz założenia praktykowanej przez firmę społecznej odpowiedzialności biznesu - informuje Jastrzębska Spółka Węglowa. 

- Jesteśmy dumni, że największa firma w Jastrzębiu-Zdroju, o tak uznanej marce, została nowym partnerem GKS-u 1962 Jastrzębie i postanowiła wesprzeć jastrzębski futbol. Współpraca pomiędzy Jastrzębską Spółką Węglową i GKS-em jest efektem wzajemnego dialogu. Jesteśmy przekonani, że wsparcie Spółki przyniesie naszemu klubowi wiele korzyści, co pomoże w jeszcze lepszym i sprawniejszym rozwoju GKS-u - mówi Dariusz Stanaszek, prezes GKS-u 1962 Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
Hiob24.09.2017 15:45

Ja bym tak szat nie rozdzierał. Dają, brać. Bum na węgiel skończy się szybciej niż rozgrywki w II lidze. Kasa spółki nie wynika z tego, że spółka się lepiej gospodarzy, tylko z tego, że od kilku miesięcy na światowych rynkach zdrożał węgiel. A le za długo to trawać nie będzie. Brać ile dają!

do Jastrzębianin23.09.2017 12:09

Brawo za decyzję!!!
Nikt z was nie sczekał a JSW do tej pory sponsoruje kluby nie z Jastrzębia np. Row Rybnik źuźel-afera dopingowa,Pniówek Pawłowice-od kilku lat, Granica Ruptawa oraz Gwarek Ornątowice.

Jastrzebianin23.09.2017 7:12

Co ma wspolnego JSW z GKS em. Podłe ze wyciagaja łapy po nie swoje pieniądze. Szkoda że tak lekką ręką wydaje się pieniądze na pasożytów. Dalszego nie na jakieś hospicjum.

do Payryk21.09.2017 20:59

Jak Jastrzębie jest miastem wyludniającym się, to jakim miastem jest Łódź, gdzie ubyło 110 tyś. mieszkańców, Żory, Wodzisław? Tą populistyczną bajkę i stereotyp co napisałeś o Jastrzębiu, tyczy się 90% miast w Polsce. A jeżeli chodzi o stadion, to nie tylko mecze, ale także wystawy, targi, koncerty, festiwale itd.

jzr21.09.2017 20:58

Tyle kasy na szmaciorzy

Ginter 196221.09.2017 18:08

JSW jaja sobie robi z nas że niby wielki sponsor bo dali marne 100 tyś. co starczy na .....waćiki.Na siate dają co roku miliony i jest cisza.A ryle lament sieja że to ich. pieniądze.Na drony wydali więcej

Pokaż wszystkie opinie (34)