Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 14°10°
20 września 2017

Jastrzębska Spółka Węglowa sponsoruje GieKsę

Jastrzębska Spółka Węglowa sponsoruje GieKsę
fot. Andrzej Klocek

Stało się to, na co od dawna czekali kibice GKS 1962 Jastrzębie - Jastrzębska Spółka Węglowa postanowiła zostać sponsorem GKS. Ciężka praca zespołu i znakomite wyniki zostały zauważone. 

„Jastrzębska” podjęła decyzję o współpracy z klubem, który w ostatnim czasie może się pochwalić sporymi sukcesami m.in. awansem do II ligi i dobrymi występami w rozgrywkach o Puchar Polski.

- Spółka dostrzegła również zaangażowanie klubu w szkolenie młodzieży. Współpraca Jastrzębskiej Spółki Węglowej z GKS 1962 Jastrzębie wpisuje się w filozofię oraz założenia praktykowanej przez firmę społecznej odpowiedzialności biznesu - informuje Jastrzębska Spółka Węglowa. 

- Jesteśmy dumni, że największa firma w Jastrzębiu-Zdroju, o tak uznanej marce, została nowym partnerem GKS-u 1962 Jastrzębie i postanowiła wesprzeć jastrzębski futbol. Współpraca pomiędzy Jastrzębską Spółką Węglową i GKS-em jest efektem wzajemnego dialogu. Jesteśmy przekonani, że wsparcie Spółki przyniesie naszemu klubowi wiele korzyści, co pomoże w jeszcze lepszym i sprawniejszym rozwoju GKS-u - mówi Dariusz Stanaszek, prezes GKS-u 1962 Jastrzębie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Autobus JSW rozpoczyna objazd po parafiach Autobus JSW rozpoczyna objazd po parafiach

Związkowcy z JSW  będą bronić prezesa w Warszawie Związkowcy z JSW będą bronić prezesa w Warszawie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (34)
Hiob24.09.2017 15:45

Ja bym tak szat nie rozdzierał. Dają, brać. Bum na węgiel skończy się szybciej niż rozgrywki w II lidze. Kasa spółki nie wynika z tego, że spółka się lepiej gospodarzy, tylko z tego, że od kilku miesięcy na światowych rynkach zdrożał węgiel. A le za długo to trawać nie będzie. Brać ile dają!

do Jastrzębianin23.09.2017 12:09

Brawo za decyzję!!!
Nikt z was nie sczekał a JSW do tej pory sponsoruje kluby nie z Jastrzębia np. Row Rybnik źuźel-afera dopingowa,Pniówek Pawłowice-od kilku lat, Granica Ruptawa oraz Gwarek Ornątowice.

Jastrzebianin23.09.2017 7:12

Co ma wspolnego JSW z GKS em. Podłe ze wyciagaja łapy po nie swoje pieniądze. Szkoda że tak lekką ręką wydaje się pieniądze na pasożytów. Dalszego nie na jakieś hospicjum.

do Payryk21.09.2017 20:59

Jak Jastrzębie jest miastem wyludniającym się, to jakim miastem jest Łódź, gdzie ubyło 110 tyś. mieszkańców, Żory, Wodzisław? Tą populistyczną bajkę i stereotyp co napisałeś o Jastrzębiu, tyczy się 90% miast w Polsce. A jeżeli chodzi o stadion, to nie tylko mecze, ale także wystawy, targi, koncerty, festiwale itd.

jzr21.09.2017 20:58

Tyle kasy na szmaciorzy

Ginter 196221.09.2017 18:08

JSW jaja sobie robi z nas że niby wielki sponsor bo dali marne 100 tyś. co starczy na .....waćiki.Na siate dają co roku miliony i jest cisza.A ryle lament sieja że to ich. pieniądze.Na drony wydali więcej

Pokaż wszystkie opinie (34)