Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 28°23°
21 września 2017

Uwaga! Ewakuowano biurowiec Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Uwaga! Ewakuowano biurowiec Jastrzębskiej Spółki Węglowej
fot. PSP Jastrzębie-Zdrój

Pożar, kłęby dymu - najważniejsze było bezpieczne wyprowadzenie ludzi znajdujących się w budynku Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej doskonale wywiązali się z tego zadania. 

Pożar wybuchł w jednym z pomieszczeń biurowych. Kłęby dymu opanowały cały budynek. Przed siedzibę JSW przybyły zastępy strażackie, które natychmiast przystąpiły do akcji. Bez obaw, to tylko scenariusz ćwiczeń przeciwpożarowych.

- We wtorek odbyły się ćwiczenia praktyczne w zakresie sprawdzenia organizacji i warunków ewakuacji w budynku biurowym JSW. Ćwiczenia polegały na zasymulowaniu powstania zadymienia na skutek pożaru w jednym z pomieszczeń biurowych. W ćwiczeniach brali udział strażacy z Komendy Miejskiej PSP Jastrzębie-Zdrój - informuje PSP. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW płaci najlepszym. Zatrudnienie bezpośrednio pod spółkę JSW płaci najlepszym. Zatrudnienie bezpośrednio pod spółkę

Kto rządzi w JSW?  Niezaksięgowany węgiel? Kto rządzi w JSW? Niezaksięgowany węgiel?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
Ferrari23.09.2017 10:42

Był Seboc w Jugosławii , bo widzieć zaszczyt mieć.
Pozdrawiam

...22.09.2017 8:47

Szkoda pieniędzy i czasu na takie ćwiczenia w biurowcu JSW przecież oni wiedzą jak się ewakuować z biurowca a wręcz są w tym ekspertami i nie jeden mógł by brać lekcję od JSW. Sądzę tak nie inaczej przypominając sobie strajk 2015. W biurowcu nie było nikogo oprócz policji. a wszyscy wyszli korytarzem prowadzącym pod drogą do Szpitala wojewódzkiego.

beret21.09.2017 19:41

clickbaitowy tytuł rodem z onetu

seboc21.09.2017 12:53

bylem w San Escobar

gosc do zeflik21.09.2017 12:52

co?? zal dupe sciska cebulaku lolaku???

zeflik21.09.2017 12:40

A o co niby miałby byc strajk wyplaty wysokie niedawno premia za chwile barbórka a flaps za który kupuje co chce 19 zl za przyjście do pracy.

Do obserwator21.09.2017 12:14

Zawsze takie ćwiczenia są przed tym co może choć nie musi się zdarzyć. Czyżbyś miał cynk o organizowanym strajku, który ma zniszczyć JSW? Pierwsza próba się nie udała. Teraz, marsz górników a potem atak opłaconych przestępców jest możliwy, bo policja na polecenie władzy nie będzie ingerować.

Pokaż wszystkie opinie (14)