Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Przejdź do portalu
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 23°18°
21 września 2017

Po maryśce za kółko. Namierzyli go mundurowi

Po maryśce za kółko. Namierzyli go mundurowi
fot. KMP Jastrzębie

Najpierw zapalił marihuanę, a potem wsiadł za kółko. Zgubił go brak świateł mijania. To zwróciło uwagę policjantów, którzy przystąpili do interwencji. Za jazdę pod wpływem narkotyków 20-latek może trafić do więzienia na dwa lata. 

To była rutynowa kontrola przeprowadzona przez policyjny patrol. Kierowca dokonywał manewru skręcania bez włączonych świateł. W trakcie wykonywania czynności mundurowi wyczuli w samochodzie charakterystyczny zapach marihuany.

- W związku z podejrzeniem, że 20-latek mógł kierować samochodem pod wpływem środków odurzających, stróże prawa przebadali go narkotesterem. Jego wynik potwierdził przypuszczenia policjantów. Mieszkańcowi Jastrzębia-Zdroju zatrzymano prawo jazdy i przewieziono do szpitala, gdzie została mu pobrana krew do badań. Badanie narkotesterem wykazało, że kierowca znajduje się pod wpływem narkotyków - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

O dalszym losie jastrzębianina zdecyduje sąd. Oprócz utraty prawa jazdy, za kierowanie pod wpływem środków odurzających młody mężczyzna może trafić do więzienia na 2 lata.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bus uderzył w bramę szkoły. Rani odwiezieni do szpitala Bus uderzył w bramę szkoły. Rani odwiezieni do szpitala

Zatrzymano mężczyznę, który przekazał nastolatkom dopalacze Zatrzymano mężczyznę, który przekazał nastolatkom dopalacze

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
...22.09.2017 8:21

Powinien ponieść karę nie więzienia a prac społecznych i pozbawienia dożywotnio prawa jazdy. Kierował pod wpływem środków odurzających i nic więcej nie zrobił. Wiadomo wszem i wobec że skazując takiego gościa na więzienie nie daje się mu szansy na późniejsze normalne funkcjonowanie. W 80% kończy się to wylądowaniem na marginesie społeczeństwa i pogłębianiem się patologi. Następnie "porządni" obywatele skarżą się na pijaczków z pod galerii handlowych że śpią przed bankiem czy śpią na ławkach.

znawca_tematuznawca_tematu22.09.2017 1:58

Hahaha Polskie prawa. Rece opadają. :D

Lewak21.09.2017 18:28

@smolka: Jego wina, że jechał pod wpływem. Mógł zabić. Oby zapamiętał i wyciągnął wnioski.

Kierowca21.09.2017 15:04

Nie lepiej się go pozbyć? Ja nie chcę płacić za jego pobyt w więzieniu. Powinien pracować żeby się utrzymać w więzieniu. Jak nie ma pracy, to trudno. Nie uchowa się.

smolka21.09.2017 9:32

W końcu coś robią w sumie jego wina że dał się złapać.