Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
21 września 2017

Do kogo należały konopie? Trwają poszukiwania właściciela

Do kogo należały konopie? Trwają poszukiwania właściciela
fot. KMP Jastrzębie

Jastrzębscy kryminalni kilka dni temu zlikwidowali plantację konopi indyjskich. Cały czas trwają policyjne czynności zmierzające do ustalenia właściciela roślin.

Na ternie sołectwa Bzie znajdowała się plantacja konopi indyjskich z 298 krzewami, z których mogło powstać ok. 100 tys. działek dilerskich. Na chwilę obecną nie wiadomo, do kogo należała nielegalna uprawa roślin.

- Policjanci wykonują czynności zmierzające do ustalenia właściciela plantacji - mówiła mł. asp. Bogumiła Dudek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Przypominamy, że za uprawę konopi indyjskich grozi kara do 8 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi Pijana rodzinka "opiekowała" się dziećmi

Kierowca stracił panowanie nad samochodem Kierowca stracił panowanie nad samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (19)
Ferrari23.09.2017 10:37

Miszcz Plantatorstwa:-):-):-):-):-):-)
Dobre;-)

...22.09.2017 9:03

Robotę trzeba sobie szanować o czym wie KMP :) najpierw zwinąć krzaki potem szukać właściciela i szukać i szukać sprawa do przedawnienia krzaki w tym czasie dobrze uschną iiiiii ? W końcu nadejdzie ten czas zniszczenia materiału dowodowego (0..o) i wszyscy zadowoleni będą śmiać się z właściciela że dobrze się ukrywa:)

smolka22.09.2017 8:52

Nasze Policja to nawet nie potrafi złapać człowieka na gorącym uczynku jedynie za pasy potrafią ścigać bo to najmniej pisania, wysiłku i premia jest.

znawca_tematuznawca_tematu22.09.2017 2:01

Z powodu zwykłem konopi, rosnącej w naturalnych warunkach robić aferę. Człowieka ścigać. Jak już znaleźli, to niech zetną, spalą w pi.... i po sprawie. Po jaką cholerę szukać jeszcze "właściciela", którym w zasadzie może być każdy? W Polsce procedury są po prostu przerażająco głupie. Skansen komunistyczny.

Do Stary Wyga21.09.2017 18:11

Chłopie Ty nas nie strasz, bo jak gajdziki otworzą nie daj Boże kurniki to brojlery będą po 5 kg ważyć, a o bziński rosół będą się wszyscy bić, hahaha

Stary Wyga21.09.2017 18:09

ABC masz rację w 100% Jeżeli te pole do kogoś należało to teraz albo się cieszy, albo nie śpi do godziny 6:00 ;-)

Gość21.09.2017 17:31

Wląścicielu zioła zgłos sie na policję. Ułatw im pracę !

Pokaż wszystkie opinie (19)