Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-4°
EkoOkna
21 września 2017

Strażacy uwolnili dziecko uwięzione w samochodzie

Strażacy uwolnili dziecko uwięzione w samochodzie
fot. JastrzebieOnline.pl

Około godziny 14:00, w czwartek, Państwowa Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie, że w samochodzie zaparkowanym na parkingu jednej z galerii handlowych jest uwięzione dziecko. 

Dyżury Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju poinformował, że strażacy zostali powiadomieni, że w galerii handlowej przy ulicy Podhalańskiej w samochodzie zostało uwięzione dziecko. Zastęp strażacki udał się na miejsce. Strażacy wspomogli właściciela samochodu - opiekuna dziecka w odblokowaniu drzwi. Obyło się bez wybijania szyb. Wszystko zakończyło się szczęśliwie i młody pasażer nie ucierpiał. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość21.09.2017 21:17

brawo dziecko

jastrząb 21.09.2017 19:09

Brawo strażacy!

Zadymił21.09.2017 17:20

Może lepiej było nie uwalniać, cholera wie co to za dziecko..