Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
22 września 2017

Wpadła w poślizg i uderzyła w betonowy mostek

Wpadła w poślizg i uderzyła w betonowy mostek
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

Ciągłe opady deszczu i brak zachowania należytej ostrożności przez kierowców są przyczyną wypadków drogowych.  W czwartek w sołectwie Szeroka kierująca samochodem wypadała z drogi. 

Wczoraj około godziny 16:00 doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego na ulicy Gagarina. Tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Rybnicką samochód marki Skoda wpadł w poślizg i uderzył w betonowy mostek, po czym przewrócił się na bok. Według relacji świadków zdarzenia kobiecie, która kierowała samochodem nic się nie stało. Przez krótki czas na ulicy Gagarina odbywał się ruch wahadłowy. Na miejscu swoje czynności podjęli policjanci oraz strażacy.

Zachowajcie ostrożność! Warunki na drogach nadal są trudne.

 

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zderzenie samochodów na DGP Zderzenie samochodów na DGP

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Do koko23.09.2017 14:55

Twoja opinia jest przygłupia. Gdyby, ci, którzy słabo jeżdżą mieli naklejone zielone listki informujące o małym doświadczeniu, to kierowcy inteligentni (a ciebie to nie dotyczy) uważali by na takich i pomagali zamiast na przykład zajeżdżać drogę. A to jest nagminne. Ktoś kto, ma małe doświadczenie, naciska gwałtownie hamulec i przy śliskiej jezdni, wypadek lub stłuczka niemal pewna.
Niech chwal się swoją głupotą. Opinia o tobie pozostanie na zawsze. Wiele osób już kim jesteś.

Uwaga23.09.2017 14:05

Dziś, sobota) pada. Tak jak wczoraj. Prawo do prowadzenia samochodu w takich warunkach mają tylko ludzie myślący i działającą wyobraźnią. Nie wszyscy, którzy mają prawo jazdy.

Gość23.09.2017 8:37

Smolka, ja na tablicy widzę Sj, dalej uszkodzona.

kierowca23.09.2017 6:59

deszcz czy upał nie ma opon uniwersalnych na wszystkie warunki i niestety trzeba zdjac noge z gazu i po pierwsze właczyc myslenie jak wsiada sie za kółko a z drugiej strony nasze drogi mało tego ze nie ma odprowadzenia wody studzienki po zimie zapchane piachem to asfalt droga gładka jak szkło mała warstwa wody i zadne opony nie pomoga -gdyby robic faktyczne testy opon to na polskich drogach zadna by nie dostała wyzszej oceny niz G

koko22.09.2017 23:54

Z przedu listek z tyłu listek a w środki siedzi .... Sami sobie dokończcie.

Leszek22.09.2017 11:29

Trochę deszczu mówią że ślisko A może by tak opony wymienić na nowy a nie na łysych.

SWD22.09.2017 10:06

I co to ma do rzeczy że SWD? śmieszy mnie to wiejskie zachowanie , z tego co wiem to w Jastrzębiu większość mieszkańców przyjechała ze wsi właśnie, z całej Polski za pracą , co widać , słychać i czuć

Pokaż wszystkie opinie (11)