Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
24 września 2017

Kolejny wypadek na drodze - dachowanie samochodu

Kolejny wypadek na drodze - dachowanie samochodu
fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe 24H / facebook.com

W sobotę miał miejsce śmiertelny wypadek, w którym zginęła jastrzębianka. To jednak nie koniec niebezpiecznych sytuacji na drogach. W niedzielę w godzinach południowych na wiślance dachował samochód, do wypadku wezwano Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą z Jastrzębia. 

Według relacji świadków, jadący fordem sierra w kierunku Wisły mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu dachując. Mimo groźnie wyglądającej kolizji i sporych zniszczeń w samochodzie, kierującemu nic się nie stało. Jedną z przyczyn tego zdarzenia mógł być zły stan techniczny pojazdu - opony na tylnej osi napędowej były zbyt mocno zużyte. Na miejsce wezwano strażaków z JRG Jastrzębie-Zdrój, JRG Pszczyna, OSP Pawłowice oraz ratownictwo medyczne i policję.

Policja apeluje o zachowanie należytej ostrożności na drogach. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Zderzenie czterech pojazdów Zderzenie czterech pojazdów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
seboc24.09.2017 22:28

a nie mówiłem łysy, ciekawe czy miał 0,70 zł czy też w tym miejscu było dopuszczalne 1 zł ? a może jechał powyżej 1 zł Rura też mu odpadała sama?! Ciekawe jakie zawieszenie, pukało i stukało ?

Henry Zgniote24.09.2017 22:26

Ale urwał

1224.09.2017 21:41

seboc czasem ma racje

Gość24.09.2017 20:09

Czekamy na debilny komentarz sreboca

Gienek z Tauzena24.09.2017 19:46

Ledwie się wywalił i już mu krzyż postawili?