Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
27 września 2017

Pijany mężczyzna uderzył ratowniczkę i zaatakował sanitariusza

Pijany mężczyzna uderzył ratowniczkę i zaatakował sanitariusza
fot. KMP Jastrzębie

Pijany mężczyzna uderzyła ratowniczkę medyczną, podczas udzielania mu pomocy. Zaatakował również sanitariusza, który przewoził jastrzębianina na badania. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej ratowników medycznych grożą mu 3 lata więzienia.

W niedzielę wieczorem policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego zostali wezwani na interwencję do izby przyjęć do szpitala, gdzie według zgłoszenia pijany pacjent był agresywny wobec personelu.

- Podczas interwencji mundurowych okazało się, że 63-latek podczas opatrywania przez ratowniczkę medyczną uderzył ją pięścią w okolice brzucha oraz w ramię, a następnie pociągnął ją za włosy. Mężczyzna zaatakował również sanitariusza, który przewoził go na badania, uderzając go pięścią. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i osadzony w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Przyznał się do zarzucanych mu czynów - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej ratowników medycznych grożą mu 3 lata więzienia.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
gaz28.09.2017 12:10

jakiś emerytowany tępy ryl

Nie górnik 28.09.2017 9:27

Sfrustrowany emeryt ubek.

Ton27.09.2017 19:54

Do Poradnik. Czy tym chwastem nazywasz siebie? Tylko człowiek do człowieka może byc tak podły. Jak można kogoś nazwać chwastem. A jak by to był twój ojciec pijany i tak sie zachował, to tez byś go tak nazwał?

smolka27.09.2017 16:05

A badania chociaz mu dokonczyli ? Czy nagle uzdrowili go pałą w celi ?

do seboc27.09.2017 13:19

Ty wypowiadasz się tylko po libacjach a libacje masz prawie codziennie widać to po twoich bredniach które ciągle wypisujesz w komentarzach.

Poradnik27.09.2017 11:45

Wyrwać chwasta, czyli skazać go na bardzo dotkliwą karę finansową do zapłacenia natychmiast.

Andrzej27.09.2017 11:27

Seboc zapraszam cię na leczenie nóg,bo na dekiel już za późno

Pokaż wszystkie opinie (9)