Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
27 września 2017

Miasto Jastrzębie-Zdrój pomoże zniszczonej szkole

Miasto Jastrzębie-Zdrój pomoże zniszczonej szkole
fot. Gmina Szubin

Skutki sierpniowej nawałnicy, która w sierpniu przeszła nad Pomorzem do dzisiaj są odczuwane przez mieszkańców. Miasto Jastrzębie-Zdrój przekaże środki finansowe dla poszkodowanych. 

Z budżetu miasta zostanie przekazane 50 tys. zł dla gminy Szubin. Pieniądze mają być przeznaczone na naprawę dachu szkoły podstawowej we wsi Królikowo. Został on uszkodzony wskutek nawałnicy z 11 sierpnia 2017 roku.

- Wobec kataklizmu, jaki dotknął gminy w województwie pomorskim, Miasto Jastrzębie-Zdrój nie może pozostać obojętne. Solidaryzując się z mieszkańcami poszkodowanego terenu, na najbliższą sesję Rady Miasta kieruję projekt uchwały o przeznaczeniu pomocy finansowej na usuwanie szkód, które wyrządziły niszczycielskie nawałnice. Dzięki niej będziemy mogli pomóc mieszkańcom gminy Szubin - mówi prezydent Anna Hetman.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nawałnica przeszła nad Jastrzębiem Nawałnica przeszła nad Jastrzębiem

Budżet uchwalony. Poprawki PiS przepadły Budżet uchwalony. Poprawki PiS przepadły

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
przerażające27.09.2017 19:39

Za duzo kasy jest w mieście -ot wszytsko !

Do seboc27.09.2017 19:30

Mimo, że gość napisał nieelegancko, to ma rację. Jego opinia o tobie jest właściwa. Wciąż piszesz bzdury. Bez żadnego rozumienia przyczyn i skutków. Tacy jak ty zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Niczego nie potrafisz prócz reklamowania swej głupoty?

Do "a ja powiem tak"27.09.2017 19:24

To powiedz jeszcze, gdzie był ten dostatek? Bo go trudno było zauważyć. Za to widoczny był marazm. Nic się nie działo. A jak ktoś zaproponował jakieś zmiany, to okazywało się, że to nie jest możliwe.
Teraz jest nam trudniej finansowo, a jednak dzieje się na lepsze. Nawet ulice są porządnie naprawiane. Z tym, że to "porządnie" zależy od wykonawcy, a przede wszystkim od urzędników odbierających tą inwestycję. Nie dowierzam im. A złe wykonanie wyjdzie później. Po pół roku od wykonania. Czy woda będzie się rozlewać po ulicy, czy od razu będzie spływać do kanalizacji?

a ja powiem tak27.09.2017 12:00

Za Janeckiego w mieście był dostatek!

Oko proroka27.09.2017 11:36

Nie jest wielka sztuką pomagać jak się ma na zbyciu ale dzielenie się tym co nam ledwie wystarcza pomagać szlachetną pomocą

Gość27.09.2017 11:30

Jak wam wiatr zerwie dach nad głową krytykanci topowiemtak : Ide pomagania jest z gruntu rzeczy słuszna, ale nie mam kasy - zdychajcie!

seboc27.09.2017 11:05

@seboc do gosc

Przepraszam, ale to nie ja uzywam slow niecenzuralnych. Co do plucia jadem wiec, celujesz w niewlasciwa strone.

Kilka razy juz wymienialem liste ruin w miescie, a ostatnio jeszcze gosci wita wiadukt na glownej drodze grozacy zawaleniem. Swoja teze moge wiec poprzec argumentami.

Pokaż wszystkie opinie (10)