Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
27 września 2017

Miasto Jastrzębie-Zdrój pomoże zniszczonej szkole

Miasto Jastrzębie-Zdrój pomoże zniszczonej szkole
fot. Gmina Szubin

Skutki sierpniowej nawałnicy, która w sierpniu przeszła nad Pomorzem do dzisiaj są odczuwane przez mieszkańców. Miasto Jastrzębie-Zdrój przekaże środki finansowe dla poszkodowanych. 

Z budżetu miasta zostanie przekazane 50 tys. zł dla gminy Szubin. Pieniądze mają być przeznaczone na naprawę dachu szkoły podstawowej we wsi Królikowo. Został on uszkodzony wskutek nawałnicy z 11 sierpnia 2017 roku.

- Wobec kataklizmu, jaki dotknął gminy w województwie pomorskim, Miasto Jastrzębie-Zdrój nie może pozostać obojętne. Solidaryzując się z mieszkańcami poszkodowanego terenu, na najbliższą sesję Rady Miasta kieruję projekt uchwały o przeznaczeniu pomocy finansowej na usuwanie szkód, które wyrządziły niszczycielskie nawałnice. Dzięki niej będziemy mogli pomóc mieszkańcom gminy Szubin - mówi prezydent Anna Hetman.

 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Powiadomią o burzy lub zablokowanej drodze Powiadomią o burzy lub zablokowanej drodze

JSW wspiera poszkodowanych przez nawałnicę JSW wspiera poszkodowanych przez nawałnicę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
przerażające27.09.2017 19:39

Za duzo kasy jest w mieście -ot wszytsko !

Do seboc27.09.2017 19:30

Mimo, że gość napisał nieelegancko, to ma rację. Jego opinia o tobie jest właściwa. Wciąż piszesz bzdury. Bez żadnego rozumienia przyczyn i skutków. Tacy jak ty zawsze mają najwięcej do powiedzenia. Niczego nie potrafisz prócz reklamowania swej głupoty?

Do "a ja powiem tak"27.09.2017 19:24

To powiedz jeszcze, gdzie był ten dostatek? Bo go trudno było zauważyć. Za to widoczny był marazm. Nic się nie działo. A jak ktoś zaproponował jakieś zmiany, to okazywało się, że to nie jest możliwe.
Teraz jest nam trudniej finansowo, a jednak dzieje się na lepsze. Nawet ulice są porządnie naprawiane. Z tym, że to "porządnie" zależy od wykonawcy, a przede wszystkim od urzędników odbierających tą inwestycję. Nie dowierzam im. A złe wykonanie wyjdzie później. Po pół roku od wykonania. Czy woda będzie się rozlewać po ulicy, czy od razu będzie spływać do kanalizacji?

a ja powiem tak27.09.2017 12:00

Za Janeckiego w mieście był dostatek!

Oko proroka27.09.2017 11:36

Nie jest wielka sztuką pomagać jak się ma na zbyciu ale dzielenie się tym co nam ledwie wystarcza pomagać szlachetną pomocą

Gość27.09.2017 11:30

Jak wam wiatr zerwie dach nad głową krytykanci topowiemtak : Ide pomagania jest z gruntu rzeczy słuszna, ale nie mam kasy - zdychajcie!

seboc27.09.2017 11:05

@seboc do gosc

Przepraszam, ale to nie ja uzywam slow niecenzuralnych. Co do plucia jadem wiec, celujesz w niewlasciwa strone.

Kilka razy juz wymienialem liste ruin w miescie, a ostatnio jeszcze gosci wita wiadukt na glownej drodze grozacy zawaleniem. Swoja teze moge wiec poprzec argumentami.

Pokaż wszystkie opinie (10)