Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 21°18°
27 września 2017

W Domu Zdrojowym o wzajemnym wyniszczaniu się

W Domu Zdrojowym o wzajemnym wyniszczaniu się
fot. Miasto Sukcesu

Spotkanie, jakie w ubiegłym tygodniu odbyło się Domu Zdrojowym z redaktorem Rafałem Ziemkiewiczem wzbudziło duże zainteresowanie. Nie zabrakło chętnych do rozmów o współczesnej Polsce. 

Czwartkowe spotkanie z Rafałem Ziemkiewiczem - mimo deszczowej pogody - sprowadziło do Domu Zdrojowego wielu jastrzębian. Wydarzenie poświęcone było ostatniej książce red. Ziemkiewicza pt. „Złowrogi Cień Marszałka". Nie zabrakło również informacji na temat Stowarzyszeń: Miasto Sukcesu oraz Endecji. Współorganizator spotkania - poseł Krzysztof Sitarski (Kukiz'15) przybliżył wszystkim obecnym na sali koncepcję "Samorządów z Kukizem".

W czasie gorących dyskusji nie mogło zabraknąć tematów związanych z aktualną sytuacją polityczną w kraju. Gość uzasadniał, że konieczne jest stworzenie alternatywy dla dwóch głównych partii politycznych w Polsce, które zamiast rozwiązywać problemy ludzi zajmują się potyczkami miedzy sobą, wzajemnym wyniszczaniem.

Po odpowiedziach na pytania publiczności nastąpiły rozmowy kuluarowe oraz podpisywanie książek. Zarówno organizatorzy jak i przybyli goście zgodnie stwierdzali, że wydarzenie pod każdym względem stało na bardzo wysokim poziomie. "Dzięki zaangażowaniu wielu ludzi z naszego środowiska organizacja tego eventu stała na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję swoim przyjaciołom z Miasta Sukcesu oraz Endecji za dopięcie spotkania w każdym calu. Cieszą słowa uznania zarówno od publiczności jak i redaktora Ziemkiewicza oraz posła Sitarskiego" - mówi Jakub Gruszka – pomysłodawca oraz organizator spotkania.

Polub i udostępnij
Mali Giganci
Czytaj też

Marsz Niepodległości przejdzie ulicami Jastrzębia Marsz Niepodległości przejdzie ulicami Jastrzębia

"Krupińskiego" mieli przejąć Niemcy? Miasto Sukcesu o górnictwie "Krupińskiego" mieli przejąć Niemcy? Miasto Sukcesu o górnictwie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
seboc28.09.2017 8:11

@opinia

Zadna ordynacja mnie od niczego z dala nie trzyma.
Po prostu nie kandyduje. Zajmuje sie uczciwa praca. Praca wytwarza w swiecie wartosc a nie spekulacje czy cwaniactwo.
Bez wyrzutow sumienia moge sobie rozne menty krytykowac, w tym Pana Ziemkiewicza, ktory celnie zauwaza zjawiska w Kraju, ktorych jest wspoltworca.

opinia27.09.2017 12:49

Ale skoro wspomniana przez Ciebie ordynacja trzyma takich krytykantów jak Ty seboc z daleka od koryta, to osobiście się cieszę, że pewne mechanizmy ochronne jednak w tym kraju są.

Wiem, wiem - ty nie startujesz. Ty ograniczasz się do krytyki. Niezmiernie wszystkim potrzebnej i powszechnie cenionej.

seboc27.09.2017 12:17

"Gość uzasadniał, że konieczne jest stworzenie alternatywy dla dwóch głównych partii politycznych w Polsce"

W parkamencie ciagle te same, tylko wielokrotnie farbowane, ryjki.
Ordynacja wyborcza to jest farsa.