Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 19°14°
EkoOkna
28 września 2017

Masz telefon? Zagraj w grę miejską!

Masz telefon? Zagraj w grę miejską!

Każdy posiadacz smartfona może pobrać bezpłatna aplikację i zagrać w grę miejską, która ma miejsce na ulicach Karwiny i Jastrzębia-Zdroju. Na pomysł wpadły Młodzieżowe Rady obu miast, ale w zabawie może uczestniczyć każdy bez względu na wiek. 

Aplikacja adresowana jest do każdego, bez względu na wiek. To gra dla mieszkańców, a także dla turystów odwiedzających oba miasta. Gra „Let’s break the borders” prowadzi ulicami Jastrzębia-Zdroju i Karwiny, a w trakcie jej trwania uczestnicy otrzymują kolejne pytania i zadania, a także solidną porcję ciekawych informacji na temat życia każdego z miast. Interaktywny spacer po Jastrzębiu-Zdroju i Karvinie zajmuje łącznie 2-3 godziny. Dla tych, którzy ukończą pomyślnie grę w obu miastach i zbiorą największą ilość punktów przewidziano nagrody.

Jak grać? Należy połączyć się z Internetem, pobrać bezpłatną aplikację Actionbound w AppleApp Store, Google Play Store lub na www. Następnie należy zeskanować kod QR, uruchomić grę, wpisać swoje imię. Gdy gra załaduje dane, można grać już bez potrzeby łączenia się z Internetem. Start i finał gry znajduje się przy Domu Zdrojowym. W grę można grać w pojedynkę lub wybrać się na taki „spacer” w grupie.

Młodzieżowe Rady Miasta Jastrzębia-Zdroju i Karwiny współpracują od 2015 roku. Przygotowana gra miejska jest kolejnym ze wspólnie podjętych i z sukcesem zrealizowanych działań.

Gra powstała w ramach projektu „Pilotażowa współpraca młodzieżowych rad miast Karvina i Jastrzębie-Zdrój”, reg numer:. CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_010/0000589, który jest współfinansowany z EFRR za pośrednictwem Funduszu mikroprojektów w Euroregionie Śląsk Cieszyński INTERREG VA Czechy – Polska i budżetu państwa.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niedługo ruszy międzynarodowa gra miejska  Niedługo ruszy międzynarodowa gra miejska

Nowocześnie uczcili pamięć bohatera z Szerokiej Nowocześnie uczcili pamięć bohatera z Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
mer28.09.2017 18:17

Pokemony nie, seboki .

tylko_niebiescy28.09.2017 12:43

Pokemony są dla dzieci, dorośli grają w Ingress

Gość28.09.2017 10:31

Na tym forum jest jeden.

seboc28.09.2017 7:36

A pokemony będą ?

mieszkaniec28.09.2017 7:24

Miasto się rozwija