Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
28 września 2017

Spadł z dachu i uszkodził sobie kręgosłup

Spadł z dachu i uszkodził sobie kręgosłup
fot. pixabay

O tym jak niebezpieczne mogą być prace na wysokościach przekonał się jeden z mieszkańców sołectwa Ruptawa, który podczas prac przy swoim domu spadł z dachu. 

- Zdarzenie miało miejsce w środę. Przybyły na miejsce zastęp strażacki udzielił 45-latkowi pomocy przedmedycznej.  Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego zadecydował o wezwaniu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jednak, po konsultacjach, mężczyzna trafił ostatecznie do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju -  informuje brygadier Mirosław Juraszczyk, zastępca Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie Stracił panowanie nad samochodem na wiadukcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
mieszkaniec.K29.09.2017 10:05

Szczezuja...daje ci 12scie sebocow w 10cio stopniowej skali kretynizmu

Gość28.09.2017 21:58

@Szczeżuja


Ty to jesteś jeden z tych co czynszu nie płaci bo musi mięć na piwo i wiecznie wszystkim zazdrości a jedynego fachowca jakiego widział to tego co go do domu po flaszce przyprowadził.

A tak na poważnie to Hanysów zostało już mało reszta to Gorole co się pobudowały i udają Hanysów. Mama z kaszub a tata urodzony ZSRR.

A Panu poszkodowanemu życzę powrotu do zdrowia a rodzinie żeby się nie zamartwiała.

Szczeżuja28.09.2017 15:51

Jak widać nie potrafił zrobić sam...

Oko proroka28.09.2017 12:56

Nie rozumie co to ma wspólnego hanys, gorol człowiekowi zdarzył się wypadek i oby wyzdrowial a jeśli skapstwo polega na tym że ktoś potrafi zrobić coś sam to ręce opadają

Aha. 28.09.2017 12:18

Nie rozumiem po co się udzielać i pisać takie głupoty w komentarzach skoro nic się nie wie na temat opisanej w artkule osoby.

tik tak 28.09.2017 12:17

Tobie w króliczoku gorolu nic nie grozi , możesz chlastać piwo prze kompem i patrzeć jak bas rośnie

Szczeżuja28.09.2017 11:44

Na pewno chyry hanys, który chciał sam wybudować "chałupe"