Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
29 września 2017

Będą gotować za darmo dla bezdomnych

Będą gotować za darmo dla bezdomnych
fot. pixabay

Już niedługo bezdomni zostaną zaproszeni na ciepły, bezpłatny posiłek, który przygotują im wolontariusze z inicjatywy Food Not Bombs Jastrzębie-Zdrój. 

Wolontariusze postanawiają ugotować dla bezdomnych ciepły posiłek i rozdawać go w Jarze Południowym. Każdy, może skorzystać z tej propozycji, bo nikt nikogo nie pyta o status społeczny, czy inne rzeczy.

Miejscem akcji jest Jarze Południowym, godz. 15:00. Organizatorzy  przyjmują każda ilość jedzenia, z którego można przyrządzić posiłek. To, co zostanie nie zmarnuje się i zostanie spożytkowane dla osób potrzebujących. Oprócz tego będzie prowadzona zbiórka odzieży, która zostanie przekazana osobom bezdomnym. Informacja o możliwości skorzystania z darmowego posiłku zostanie rozpowszechniona wśród bezdomnych. 

Głownym organizatorem przedsięwzięcia jest Food Not Bombs Jastrzębie-Zdrój. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Prawda01.10.2017 21:07

I ty zostaniesz menelem.

Gość30.09.2017 18:55

Powiedz dziadowi pijackiemu że masz dla niego pracę to uśmiechnie się pod nosem i obróci na pięcie. Ale jak powiesz dziadowi że dasz mu pieniądze to będzie ci dziękował i wychwalał pod niebiosa i awansuje cię z pominięciem drogi służbowej , wymaganiem kwalifikacji oraz stażu z pracownika fizycznego do KIEROWNIKA

do Ton 30.09.2017 16:30

Co taka żona zrobiła ??? Zajmowała się domem ,dziećmi ,pracą zawodową i zaszczanym alkoholikiem ,miała dość innych zajęć żeby jeszcze błagać i prosić dziadygę żeby przestał chlać!!!!

do do złośliwców30.09.2017 15:49

Żeby ich ''przyciągnąć do siebie '' to najpierw trzeba z nimi jechać wywrotką na auto myjnie, tam wysypać i jechać karcherem z aktywną pianą kilka godzin bo śmierdzi od nich na dziesięć kilometrów w każdą stronę świata od skwerku z przed PKO.

Ton30.09.2017 14:39

Do do blabla. Skoro zostali wyrzuceni niektórzy z domu, to świadczy o ich rodzniach bez serca. A często jest tak,że żony wyrzucaja swoich mezów.I nie chodzi wcale o alkohol. A nawet, jak pije,to co taka żona zrobiła,aby ten mąż przestał pić.

Ton30.09.2017 14:36

Po ubrania mogę bezdomni zgłaszać się do PCK. Tam też wydaja odzież.

do do złośliwców30.09.2017 12:45

Ciepły pokój z którego się pisze nie wziął się z alkoholizmu ani z nieróbstwa, daruj sobie frazesy bez realnego pokrycia.

Pokaż wszystkie opinie (25)