Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-4°
EkoOkna
29 września 2017

Będą gotować za darmo dla bezdomnych

Będą gotować za darmo dla bezdomnych
fot. pixabay

Już niedługo bezdomni zostaną zaproszeni na ciepły, bezpłatny posiłek, który przygotują im wolontariusze z inicjatywy Food Not Bombs Jastrzębie-Zdrój. 

Wolontariusze postanawiają ugotować dla bezdomnych ciepły posiłek i rozdawać go w Jarze Południowym. Każdy, może skorzystać z tej propozycji, bo nikt nikogo nie pyta o status społeczny, czy inne rzeczy.

Miejscem akcji jest Jarze Południowym, godz. 15:00. Organizatorzy  przyjmują każda ilość jedzenia, z którego można przyrządzić posiłek. To, co zostanie nie zmarnuje się i zostanie spożytkowane dla osób potrzebujących. Oprócz tego będzie prowadzona zbiórka odzieży, która zostanie przekazana osobom bezdomnym. Informacja o możliwości skorzystania z darmowego posiłku zostanie rozpowszechniona wśród bezdomnych. 

Głownym organizatorem przedsięwzięcia jest Food Not Bombs Jastrzębie-Zdrój. 

Polub i udostępnij
Czytaj też
Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (25)
Prawda01.10.2017 21:07

I ty zostaniesz menelem.

Gość30.09.2017 18:55

Powiedz dziadowi pijackiemu że masz dla niego pracę to uśmiechnie się pod nosem i obróci na pięcie. Ale jak powiesz dziadowi że dasz mu pieniądze to będzie ci dziękował i wychwalał pod niebiosa i awansuje cię z pominięciem drogi służbowej , wymaganiem kwalifikacji oraz stażu z pracownika fizycznego do KIEROWNIKA

do Ton 30.09.2017 16:30

Co taka żona zrobiła ??? Zajmowała się domem ,dziećmi ,pracą zawodową i zaszczanym alkoholikiem ,miała dość innych zajęć żeby jeszcze błagać i prosić dziadygę żeby przestał chlać!!!!

do do złośliwców30.09.2017 15:49

Żeby ich ''przyciągnąć do siebie '' to najpierw trzeba z nimi jechać wywrotką na auto myjnie, tam wysypać i jechać karcherem z aktywną pianą kilka godzin bo śmierdzi od nich na dziesięć kilometrów w każdą stronę świata od skwerku z przed PKO.

Ton30.09.2017 14:39

Do do blabla. Skoro zostali wyrzuceni niektórzy z domu, to świadczy o ich rodzniach bez serca. A często jest tak,że żony wyrzucaja swoich mezów.I nie chodzi wcale o alkohol. A nawet, jak pije,to co taka żona zrobiła,aby ten mąż przestał pić.

Ton30.09.2017 14:36

Po ubrania mogę bezdomni zgłaszać się do PCK. Tam też wydaja odzież.

do do złośliwców30.09.2017 12:45

Ciepły pokój z którego się pisze nie wziął się z alkoholizmu ani z nieróbstwa, daruj sobie frazesy bez realnego pokrycia.

Pokaż wszystkie opinie (25)