Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 września 2017

Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł

Pomimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł
fot. KMP Jastrzębie

64-letni pieszy, który niespodziewanie wtargnął pod nadjeżdżający samochód i nie dał żadnych szans kierowcy, aby ten mógł go wyminąć. Mężczyzna zmarł pomimo podjętej reanimacji. 

Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju ustalił przebieg czwartkowego wypadku, który miał miejsce w sołectwie Bzie. Wszystko wskazuje na to, że wina leżała po stronie pieszego.

- Kierujący pojazdem marki Peugeot Partner, 64-latek jadąc ulicą Niepodległości w kierunku Pielgrzymowic potrącił pieszego, który najprawdopodobniej nagle wtargnął na jezdnie. Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechało pogotowie ratunkowe. Niestety, na skutek poniesionych obrażeń, mimo reanimacji mężczyzna zmarł. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że kierujący peugeotem, mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, był trzeźwy. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w postępowaniu prowadzonym przez jastrzębskich śledczych - informuje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Ukradł perfumy i uciekł ze sklepu Ukradł perfumy i uciekł ze sklepu

Pomimo sądowego zakazu prowadził samochód Pomimo sądowego zakazu prowadził samochód

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
do Angelus29.09.2017 21:38

A ty masz ile? Sądzę, że dużo mniej. Ale to wcale nie jest na twoją korzyść.

JA29.09.2017 17:54

Bzdury czyste z tym wtargnięciem. Był w połowie jezdni a kierowca tłumaczył że nie zauważył. Policja nadal prowadzi postępowanie.

Angelus29.09.2017 13:04

Obaj 64 lata ? !!

ja29.09.2017 12:10

nie wtargnął, tylko porządnie go "zawiało"...

|Ja29.09.2017 11:03

Obaj byli w tym samym wieku?